Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Rá szoktál dudálni a téged...

Rá szoktál dudálni a téged szabálytalanul akadályozó közlekedőkre?

Figyelt kérdés
Például mikor lelép eléd az úton egy gyalogos, nem kell satufékezned, de le kell lassulnod 10-20 km/h-ra. Vagy egy 4 sávos úton úgy vág be eléd hogy satuznod kell miatta. Vagy mikor egy kerékpáros a világát nem tudja és össze vissza eszetlenkedik az úton.
2018. júl. 25. 12:18
1 2
 11/16 dirtboy ***** válasza:

helyzettől függ.

ledudálni nem szoktam senkit csak vagy egy kicsit vagy két kicsit nyomok ha úgy vélem indokolt felhívni a figyelmét hogy nem tetszett amit csinált.

ezek főleg kifordulnak elém.

volt akire nem dudáltam rá mert kifordult elém olyan távon aminél már nem kellet volna de mikor 100méter után indexelt hogy lefordul,tehát 100métert akart menni a főúton és azért nem adta meg az elsőbbséget,plusz utána még egyszer le lassított volna hogy leforduljon az kinyitotta a bicskát a zsebembe.

2018. júl. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

10.


Piros lámpánál semmiképpen ne indulj el.

2018. júl. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
haha, se pirosnál, se zöldnél, megnézném mennyire lennél lúzer :-D
2018. júl. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerinted az elmúlt bő 2 millió kilométerem alatt nem találkoztam ennél nehezebb esettel?
2018. júl. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem nyomogatom indokolatlanul, de aki hülyeséget csinál annak jelzem a dolgot...
2018. júl. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Lakott területen kìvül 40-nel guruló telefonáló úrra rádudáltam mert kezdett átlógni a szembe sávba miközben előztem.


Amúgy csak akkor dudálok ha azzal balesetet előzhetek meg.

Meg ha nagy barmot látok.

2018. júl. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!