Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért van ennyi idegbeteg az...

Miért van ennyi idegbeteg az utakon?

Figyelt kérdés
2018. okt. 7. 14:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%

Mire gondolsz? Ma én is hülyének lettem nézve, zebrán engedek át egy embert jobbról, közben gurulok, balról végig holttérben egy manus, ha nem szól Anya , hogy gyalogos nekimentem volna. Történnek hibák. Ha arra gondolsz, hogy miért megy mint állat az arc akkor lehetnek előzményei, pl. kétszer lefulladtak előtte lámpánál, eleve késében volt és az a 2 perc számára 10 perc volt míg a lámpánál várt más miatt, így próbál időt nyerni azzal ,hogy felelőtlen módon előz/gyorsan hajt és ezzel azt gondolja a stressz okán, hogy visszahozta az időveszteséget, holott csak fél percet nyert pl..


Vagy lehet bármi oka, lényeg, hogy nagyon kell vigyázni bárhol is vagy, potenciális gyilkosok mindenhol vannak.


Ott az én példám, gurultam vagy 5-10km/h-val, ha nem szól Anya lehet neki megyek, nem kell más elesik és beveri a fejét mert rosszul esik, örökre megmarad a nyoma, pedig én mindig körültekintően vezetek sőt oktató szeretnék lenni, mégis vannak hibák.

2018. okt. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%

Mert:

1, az adrenalin hajtja őket;

2, az energiaital hajtja őket;

3, a sebesség megszédíti őket;

4, a nyomaték megszédíti őket;

5, a mellettük ülő nőjük megszédíti őket.

Szóval mert ők Menő Manók.

2018. okt. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert bezárt a lipót. Amúgy nemcsak az utakon van annyi idegbeteg, hanem mindenütt.
2018. okt. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A figyelmetlen, 'ki vagyok én' autósokra, vagy az ugyanilyen gyalogosokra gondolsz?

.

Azért, mert sem a járművezeteés, sem a gyaloglás nincs ideggyógyászati vizsgálathoz kötve.

2018. okt. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Mert jogosítványhoz kb. semmi előfeltétel nincs. Egy legalja putris 8 általánost el se végzett buckalakó is kaphat jogsit. És mióta az autó mindenki számára hozzáférhető, így gondolhatod, hogy a tuskó proli réteg vásárolja a legtöbbet (mert ők vannak legtöbben), és mindegyik az utak királyának képzeli magát, megy a versengés a "főhatalomért".

A piros lámpán áthajtás és a "Behajtani tilos" tábla kollektív leszarása pedig nemzeti sport lett. Ilyenkor persze a policájok sehol sincsenek, biztos láthatósági mellény hiányáért bírságolni jövedelmezőbb.

2018. okt. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát hol legyenek az idegbetegek? A Tescoban?
2018. okt. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Need4speed játékban érzik magukat. Vannak akik tényleg a zsaruk elől is menekülnek.
2018. okt. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan vészes a helyzet, mint ahogy azt sokan lefestik.
2018. okt. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Errefelé sajnos ennyire durva...ha annyiszor kapnék 10 forintot, ahányszor a "Behajtani tilos" táblán átmennek, már nyugdíjba is mehetnék...
2018. okt. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek túl vannak hajtva, nincs pénz, vagy azt hajszolják éppen és sokan a vezetés közben vezetik le az indulataikat... a magyar közlekedési kultúra nem azért rossz, mert senki sem tudja úton tartani a kocsit, hanem azért, mert senkit sem érdekel, hogy a közlekedés egy közösség, ahol a mások is vannak rajtunk kívül. Mindenkit csak az érdekel, hogy eljusson egyik helyről a másikra és sokszor fogalma sincsen mikor, mit kellene csinálni, csak annyit tesz, hogy ne legyen baleset.
2018. okt. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!