Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Esetek már el motorral?

Esetek már el motorral?

Figyelt kérdés
Ma suli után elestem a kanyar tele volt apró kövekkel. Csak a könyököm horzsoltam le a motornak se lett semmi baja.Eddig jó motorosnak tartottam magam de most furán érzem magam. Írnátok hasonló történeteket.

2018. okt. 8. 15:42
 1/6 $$$$$ ***** válasza:
71%
Én 4 éve motorozom. Utcán 3 szor estem. Ebböl az első az első héten lett meg szakadó essőben összel (vizes falevéllel volt tele az aszfalt Xd) . Egyszer elém jött egy kocsi. Egy szer meg elment az eleje.... De most már több mint 2 éve endúrózom. Tehat terepen meg se tusom mondani hányszor estem 😂 . De mint tudjuk két fajta motoros van. Aki már esett és aki esni fog . Attol nem vagy rosz motoros mert elestel. Mindenki elesik néha. Benne van a pakliban.. Akkor lenne csak gáz ha állandóan esnél. De terepen az is más XD . Ott ritkán van olyan alkalom hogy nem esünk 😂 . Dehat ezt sueretem az endúrózásban Xd😂😂.
2018. okt. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Mindenki a hibáiból tanul. Én a hibáimból tanultam meg motorozni. Minél többet mentem annál nagyobb rutinom volt hogy milyen úton milyen időjárásban hogy kell közlekedni. Sokan ezt nem tanulják ki ezért IS van sok baleset ami elkerülhető lett volna. Gondolon itt a 120 al csapatom városba mert vagány vagyok sztorikra,aztán arra nem gondol a hülye hogy bármi bamba nyomorék kifordulhat elé. Gyakorlat teszi a mestert, de ész is kell ehez.
2018. okt. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Én még nem, bár nem is szoktam motorozni.
2018. okt. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fú, hát tudnék mit mesélni. :\


Rokonom jó 10 évvel ezelőtt esett komolyabbat, mert olajfoltra hajtott és bele is halt.


Egy munkatársamnak tavaly nem adták meg az elsőbbséget, kikerülte, de olyan szerencsétlenül sikerült, hogy utána eltaknyolt és ráesett a motor. Azóta tolószékben ül, mert az egész alsóteste lebénult. És még csak nem is hajtott gyorsan, mert 30-as szakaszon történt ez az eset.


Egy másik ismerősöm úthiba miatt esett nagyot 50-es táblánál, úgy széttört a lába, hogy először le akarták vágni neki, de végül több műtét keretében sikerült összefoltozniuk valahogy. Azóta nem mer motorra ülni.


Jól gondoljátok meg, hogy akartok-e motorozni!

2018. okt. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Ja, arról nem is beszélve, hogy amióta motoros szezon van heti 5-ször ír az újság motoros balesetről és kivétel nélkül mindben vagy meghalt a motoros vagy olyan súlyos sérülést szenvedett, hogy mentőhelikopter vitte el!! Nem kicsit elgondolkodtató dolgok ezek!
2018. okt. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 $$$$$ ***** válasza:
100%
Igen. Veszélyes életmód. De én nem tudok a motorozás nélkül élni 😅. Nekem megéri a kockázatot. Egyszerüen rosszul vagyok amikor nem motorozhatok. Imádom szeretem. És teljesen kikapcsol...
2018. okt. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!