Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az emberek egy része miért...

Az emberek egy része miért hiszi, hogy kivételesen jól tud vezetni?

Figyelt kérdés

Pl. telefonál, eszik, kézben tartott mobillal kamerázik stb., amikor egyértelmű, hogy ezek elvonják a figyelmet a vezetésről. Még így is mennyi baleset van, hogy - elvileg - odafigyelnek a sofőrök, erre egyes vezetők ezek a kütyükkel még szándékosan rontják is az esélyeiket.

Ha ők meghalnak, az egy dolog, de sokszor ártatlanok is meghalnak a felelőtlenségük miatt.

Egyes buszokra még ki is van írva, hogy nem szabad beszélgetni a vezetővel.



2018. okt. 8. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Mi a konkrét kérdés? Van-e?
2018. okt. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ki van írva. A nagybetűs a kérdés. :o)
2018. okt. 8. 22:40
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Mert bőr az egér, ezt azoktól kéne megkérdezni akik így hiszik.
2018. okt. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tőlük is kérdeztem. Ha rátok nem vonatkozik, minek írtatok?
2018. okt. 8. 23:28
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Oké, akkor várj míg jelentkezik egy bevallottam idiota autós :D
2018. okt. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Van az emberi gyengeségek között egy olyan tulajdonság is, ha valaki túl sokat képzel magáról. Bevállal hatalmas hiteleket, mert azt hiszi, tudja törleszteni, bevállal szpósszájú luxusmacát, bevállal olcsó, ámde nagy költségigényű autókat, bevállal egy iskolát, amit nem tud végigcsinálni.

Apuka anyuka szupermennek nevelték őket, közlekedésben az első fa lesz az, ami megmondja, pityuka tévedtél magadat illetően...

2018. okt. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Beviz Elek ***** válasza:
26%

Én megfordítanám a dolgot.


Ha valaki nem tud több dologra odafigyelni, akkor inkább ne vezessen. Én azokat a sofőröket nem tudom megérteni akik 2 kézzel markolják a kormányt és nem tudnak 200km-nél többet vezetni mert elfáradnak annyira kell figyelniük

2018. okt. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert van nekik már rutinjuk. Egyes szituácókat még így is megoldanak.

Mondjuk az, hogy eszik vagy telefonál még nem is lenne olyan nagy baj. Nem jó de is is. Az se jó ha leesik a vércukorszinje és összeesik. Kamionsofőrök is csinálnak így. Nem kevéd km el a hátuk mögött.

A kameràzás az tényleg nem jó. Meg az se, hogy elbizzák magukat, pedig nem tud.

Plusz még szituáció függő is. Egyenes nyugodt uton azért feveszik a telefont vagy az idegbeteg főnök szól.

7-esnek is igaza van, hogy az se jó ha két kézzel vezetve se tud közlekedni meg leblokkol. Rutin függő.

Más még a járdán is elesik a kötéltáncos meg végig megy a kötélen is.

2018. okt. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!