Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Sokan miért nem jönnek rá,...

Sokan miért nem jönnek rá, hogy nincs értelme cikázni a sávok között?

Figyelt kérdés

Az M3 bevezetőre mentem rá Pest felől, betartva a 80-as tempót.

Volt forgalom, de még nem volt vészes.

Egyszer csak megláttam a tükörben, hogy egy fekete BMW a külső és a belső sávot váltogatva csapódik keresztül az össze sávon át, hogy némi előnyre tegyen szert.

De szó szerint, egyik pillanatban a belsőben volt, utána a legszélsőben közben kerülgette az autókat.

Amikor elém került már csak a villanó féklámpákból láttam a helyzetét, mert bármilyen szűk volt a hely, beszúrta mindenki elé.

Ha véletlenül fizikailag nem fért el, akkor tolta aki előtte ment, két sávra állt rá, aztán megnyekkenő gumikkal padlógázt nyomott amint szabadulgatott a "fogásból".


A poén, pedig,hogy a VÉDÁ-s lámpa pirosánál beálltam mellé.Úgy hogy egyetlen egyszer váltottam sávot, biztonságosan.


2018. nov. 22. 08:19
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
megérdemelnél egy csokit, olyan kis ügyes vagy
2018. nov. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Kitalálom, a BMW-n van a hangsúly, ha Opeles, Mazdás stb teszi akkor fel sem tűnik senkinek :D
2018. nov. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Mert sokan nem tudnak normálisan közlekedni.
2018. nov. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Ezzel nagyjából mindenki tisztában van, de sokan azért csinálják, mert idegbetegek, nincs türelmük nyugodtan gurulni, hanem muszáj csináljanak valamit, amitől úgy érzik, hogy előrébb haladnak. Jelen esetben semmi köze nincs a márkának a dologhoz, annyi, hogy a fiatal BMW-kel sokkal könnyebb sávot váltani, mert az emberek hajlamosak beengedni.
2018. nov. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
reggel 8-kor az volt az első dolgod hogy az élményeidet megoszd velünk az útról továbbá tudattad velünk mekkora díszpolgár vagy... jár a keksz
2018. nov. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni,hogy BMW-m van nekem is, de a kérdés lényegét sikerült megragadni :)
2018. nov. 22. 18:19
 7/7 anonim ***** válasza:
26%

"Azt elfelejtettem leírni,hogy BMW-m van nekem is"


Én még életemben nem láttam normális bmw sofőrt, a kérdés kitaláció.

2018. nov. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!