Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Van itthon olyan főút, ahol...

Van itthon olyan főút, ahol nincs sebesség korlát?

Figyelt kérdés
Teljesen egyszerű kérdés, autót tervezek az évben venni, de csak akkor, ha van korlátozás mentes főút itthon, mint németben az autobahn. Azért vennék, hogy 300 km-es távot 1 óra alatt tegyek meg, szóval 300-al mennék végig, de ha itthon nincs ilyen, akkor nincs értelme miért autót vennem, mert csak az időspórolás miatt vennék, de ha van vagy megoldható valahogy, akkor veszek.
2019. jan. 6. 06:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%

Mi van ha az út nem arra megy, amerre te szeretnél menni? :D

Jogsid sincs, mert nem kérdeznél ilyen blődségeket!

2019. jan. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
58%
Az összes ilyen, csak arra kell figyelni, hogy a zsaruk ne mérjenek sok sikert
2019. jan. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%

Ha azt mondom, hogy Piripócspuszta és Mucsaröcsöge között van egy ilyen út, akkor oda fogsz költözni és járni dolgozni??? 🤣

Nincs ilyen mert a magyaroknak nincs jó közlekedési kultúrájuk.

Egyébként szerintem mindenképp időt lehet spórolni egy autóval. Nekem busszal 1.5 óra lenne mire bejutnék a melóba. Fél óra távolsági be a városba, plusz egy óra mire a helyi járat kiér a város másik végén lévő ipari parkba. Most ez autóval az elkerülőn 15 perc!

2019. jan. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 belapus ***** válasza:
96%

A KRESZ minden úttípusra előírja a legnagyobb megengedett sebességet.A legmagasabb érték 130 km/óra, vagyis még a felét sem éri el az általad reméltnek.

Nincs értelme autót venned.

2019. jan. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
Helikoptert vegyėl. Olyat ami kėpes közel 300 al menni. Azzal megoldható. Azėrt nem repülőt, mert a helikopterrel fel tudsz szállni a kertedből is. Azzal mehetsz árkon bokron, nem kell út sem. Szerintem mindenkėpp megėrnė.
2019. jan. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
86%
Nincs
2019. jan. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 D. Brasco ***** válasza:
88%
Te kispályás vagy!Én az utat is lezáratom amikor a bugattimmal közlekedek!Én 400km/h-val szoktam vele menni!
2019. jan. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%
Megvan a mai nap leghülyébb kérdése.
2019. jan. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
80%
ez egy unatkozó szopatós troll...hugyozás után visszaalszik.
2019. jan. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
26%
Az összes út ilyen, a táblák csak ajánlások csak a mazsoláknak való spanommal 70 -es táblánál 250 körül szoktunk menni mert megtehetjük mi a kirájok vagyunk nálunk menőbb nincs a földön, volt, hogy ovoda környékén délután 4-kor csapattnk 30 -as táblánál 100 al mert mi azt is megtehetjük, nem mondom, hogy Isten vagyok , de eddig minden úgy alakult ahogy terveztük, de ez a mi kirájságunkkal is szembe menne, hogy 1 óra alatt 300 km-t tegyünk meg, jó nem kivitelezhetetlen, de ha valami gyökér lassú ótvar beáll eléd 250-re mit csinálsz? Vadrács nem játszik már ilyen sebességnél mert töri a te autódat is. Ezen gondolkozz el.
2019. jan. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!