Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha valaki az utcán, a ház...

Ha valaki az utcán, a ház előtt elesik, és összetöri magát mert nem volt a hó ellapátolva, miért a ház tulaját büntetik?

Figyelt kérdés
Mivel az ott már közterület, munkavégzés szempontjából a tulajnak ott semmi keresnivalója. Ennyi erővel 6 utcával arrébb is kötelezhetnék munkavégzésre. A másik, ha autóval balesetezek bármilyen okból, simán rámhúzzák hogy nem út és látási viszonyoknak megfelelően közlekedtem. Ugyanez miért nem áll a g,alogosra a járdán?
2019. jan. 10. 00:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
73%

"És akkor mi van, ha a hólapátolás közben én töröm kezem-lábam? Nem önszántamból mentem oda DOLGOZNI, hanem mert az önkormányzat KÖTELEZETT! Ebben az esetben ugye én sem tudok dolgozni, táppénzre kerülök, kevesebb pénzt kapok. Ki téríti meg nekem az okozott kárt?"

Bírom az ilyen okostojásokat. Ha ennyire szerencsétlen vagy, akkor bízd meg a szomszéd srácot, hogy takarítsa el.

2019. jan. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!