Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Közlekedésbiztonság

A kérdés
Jehd nevű felhasználó kérdése:

Közúti Veszélyeztetésel gyanúsitanak? Ki előztem aútot rám húzta a kormányt jobb hátsó kerekemen gumi súrlódás van! Neki peddig bal elől a sérülés szakértő vizsgálja kelletkezhetettőle?

Keress kérdéseket hasonló témában: Veszély!

jan. 13. 16:00  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
A kérdező kommentje:

Remélem valaki tud segiteni

# 1/21Időpont jan. 13. 16:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

5 hónapja megy az ügy és még nem volt erdmény mi lessz

# 2/21Időpont jan. 13. 16:03 Privát üzenet
igen

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/21Időpont jan. 13. 16:07 Privát üzenet
Fogadj fel egy magyar ügyvédet, mert ha te fogalmazod meg a védőbeszéded az tuti bukta lesz!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/21Időpont jan. 13. 16:14 Privát üzenet
Igen, "keletkezhetettőle". De tőled is, ha túl hamar akartál visszasorolni. Ezt utólag megmondani nem egyszerű, ezért is ülnek a dolgon már 5 hónapja.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/21Időpont jan. 13. 16:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Van ügyvédem ! Én éreztem egy lőkést és a karószériám kintem van mint a felnim a jobb hátsó

# 6/21Időpont jan. 13. 16:20 Privát üzenet
Ez itt a szakértők pere lesz, az nyeri meg a pert, akinek hitelesebb a szakértője, aki szimpatikusabb a bírónak. Remélem jó szakértőt fogadott fel az ügyvéded.

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/21Időpont jan. 13. 16:28 Privát üzenet

Igen, ez valóban a szakértők pere lesz.

Az ilyen ügyek egyszerű tisztázására jó a fedélzeti kamera amúgy (elől, hátul!).

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/21Időpont jan. 13. 16:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kirendelt szakértő van az ügyben csak van egy gumi súrlódás a jobb hátsó kerekemnek disztárcsáján !

# 9/21Időpont jan. 13. 16:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hammarabb térekbe akkor hogy van gumis súrlódás a felninn ?

# 10/21Időpont jan. 13. 16:41 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért kisebb a csúszási súrlódás mint a tapadás súrlódás amikor blokkolnak az autó kerekei?
Tisztelt Szakértő! Egy 2009-es Renault Laguna 3-asom van, és most kivillant a szervízkulcs. Az odb2 adapter p0107 es hibat ír. Mit tegyek?
Szept.4-én elszakadt a vez. Műszíj. Igazságügyi szakértő bevonásával kiderült a szerviz hibája, nem cserélt tőcsavart. Most garanciálisan kénytelen javítani, de megrendült a...
Szerintetek itt mi történhetett?
Mennyibe kerül egy független közúti közlekedési szakértő?
2005-ös astra g-nél miért hallatszik súrlódó hang fékezéskor?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések a Közlekedésbiztonság rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!