Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Közúti Veszélyeztetésel...

Jehd kérdése:

Közúti Veszélyeztetésel gyanúsitanak? Ki előztem aútot rám húzta a kormányt jobb hátsó kerekemen gumi súrlódás van! Neki peddig bal elől a sérülés szakértő vizsgálja kelletkezhetettőle?

Figyelt kérdés

#Veszély!
2019. jan. 13. 16:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Hát igen, kinek jobb a szakértöje... Mondjuk egy guminyom a jobb hátsó felnin árulkodó lehet, mert valamilyen irányban befordult akkor az előzött jármű kereke, kérdés hogy rád húzta a kormányt (nem valószínű, mert akkor jó eséllyel a karosszéria is összeért volna utána) vagy inkább elkormányozta a kocsija orrát. Mindenesetre kérdés még, hogy megvoltak-e a biztonságos előzés feltételei, miért kellett visszatérmed túl hamar, tartottál-e biztonságos oldaltávolsagot, jelezted-e a visszatérési szándékodat, nem gyorsított-e az előzést zavarva a másik autós.... megannyi kérdés, amit egyetlen nyomból talán meg sem lehet válaszolni, lehet neki több tanúja is van, ki tudja.
2019. jan. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Karoszéria is sérült nekem is de visszon a szembesitésen el mondta hogy a bal első felnién gumi súrlódás van !
2019. jan. 13. 17:09
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azon filózok, hogy aki ennyire nem tud írni, az, hogy kap jogsit?
2019. jan. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

#13 én meg nem tudok számolni vagyis csak nehezen , naaagyon nehezen és mégis van jogsim annak ellenére, hogy a matek tanárom általános iskolába mondta, hogy nekem nem lesz soha.


Nem lehet tudni mi lesz a per vége, de majd írd meg sokakat érdekel, köztük engem is. ( én használok fedélzeti kamerát.)

2019. jan. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Esküszöm nem értem. Az összes válaszában csak annyit hajtogat, hogy "gumisúrlódás", de mi a fene akar ez lenni?
2019. jan. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
41%
A 14-esnek is kár volt jogsit adni. Aki számolni nem tud....
2019. jan. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
59%
Csak csendben jegyzem meg, hogy ez egy troll! Nincs értelme a hozzászólásoknak..
2019. jan. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Mivel ő húztarám és asszt kérdezem keletkezhetettől azér kérdezem mivel jogtalanúl szünetel a jogsi ennyi az egész !

Még trollkodás 5 hónapja várom a választ neked nem tudom hogy essen ilyen szitúálció téged rágadtnak a rendőrök és nem vagy hibás !

2019. jan. 14. 05:50
 19/21 anonim ***** válasza:

Van egy rossz hírem!

Ha előzés közben gebasz van, mindig az előzést végrehajtó a hunyó!

2019. jan. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Szünetel a jogsim ameddig az eljárástart vagy is jóerőre emelkedik ilyenk kór újra kell vizsgázni ha már 5 hónapja tart az ügy ? De még csak Nyomozati Szakban van !
2019. jan. 30. 15:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!