Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek is felesleges...

Szerintetek is felesleges havat lapátolni?

Figyelt kérdés
Mi az, hogy köteles vagyok elhánni a havat az előttem levő járdárol? Ki az a marha aki ezt kitalálta? Elesett egy ember elöttünk és leállt fenyegetőzni h feljelent, először rámjött a kacagás, azt hittem viccel, de kiderült hogy nem, aztán majdnem tettlegessé vált a dolog , a baltát a fejébe állitottam majdnem, itt tartunk h esik 10 centi hó és erről szólnak a hírek az ujságban , tévében? Ha júliusban esne megérteném...agyhalott lett az egész világ! Akkor mérnem takaritja el a közmunkaprogram? He? Ezek után még hozatni fogok, nem hogy elseperni!

2019. jan. 23. 10:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberek nem valók a társadalomba. Elvárás van a közösség felé, hozzáadni semmit.
2019. jan. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Valahol azért van ebben egy kis igazság amit kérdez.

Mert ha bárhol csúszik az út, és baleset van. akkor rögtön az a válasz hogy : Nem a forgalmi és útviszonyoknak megfelelően vezette a járművet.

Persze én is eltakarítom járdáról a havat.

DE például ha dolgozunk és addig esik a hó, majd valaki elesik és eltörik valamija.

Akkor is én vagyok a hibás??

2019. jan. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
#22: Ki legyen akkor a felelős érte? Tetszik vagy sem jogállamban élünk és ha valakivel valami történik, akkor jog szerint annak lennie kell egy felelősének is. Értem én, hogy ez sok esetben irreális, de sajnos ez van.
2019. jan. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!