Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit tennétek ilyen esetben?...

Mit tennétek ilyen esetben? Bővebben lent .

Figyelt kérdés
Sokszor elgondolkodom azon vezetés közben h mi lenne ha valami barom megelőzne úgy hogy majdnem letol az útról(nem1szer fordult már elő) és pl. 400 m odébb az árokban lenne a kocsija fejtetőn ti mit tennétek
2010. jún. 30. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
meg szoktunk állni...és nem csak azért, mert bűncselekmény elhajtani
2010. jún. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megkéne állni... De az elsővel nem értek egyet, én nem önszántamból állnék, hanem csak azért, mert muszáj.
2010. jún. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az oké h megállok és ha nincs baja az illető(k)nek ? én biztos leosztanám
2010. jún. 30. 22:56
 4/4 anonim ***** válasza:
első vagyok, az utóbbi 5 évben, mióta jogsim van kb 10 alkalommal kellett megálljak, összesen 5 percembe került, mert szerencsére mindegyik sofőr jól volt, vagy már segítséget hívott saját maga, vagy pedig volt előttem más, aki már segített és mentőt hívott----attól, hogy valaki száguldozik és idióta az utakon, még nem kell lesüllyedni a szintjére, nekem nem derogál megkérdezni, hogy segíthetek-e...és köztük volt egy olyan, aki majdnem leszorította az előttünk lévő kocsit és egy bringást az árokba...kicsit mondjuk röhögtünk, amikor az árokban láttuk, akkor már kevésbé, amikor 5 perccel később városban, a piroson áthajtva 120-szal kielőzött minket ;)
2010. jún. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!