Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A vezetés vizsgán egyszer...

A vezetés vizsgán egyszer buktam. A kérdés ha vezetek így és elkapnak nincs már az a törvény, hogy eltiltás xy hónap vagy évre hanem helyi bírság van vagy annak a duplája csekken ugye? Vagy ezt az épp ellenőrző rend őre dönti el?

Figyelt kérdés
2019. márc. 16. 21:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%
Ha nincs jogosítványod akkor hidd el lesz nagyobb gondod is, mint egy sima bírság.
2019. márc. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonymousreview60 ***** válasza:
36%
Ha vanvezetői engedélyed, akkor a rendőrt nem érdekli, hogy megbuktál vagy sem.
2019. márc. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
2019-es törvényeket néztem és nem volt benne eltiltás ha nincs baleset semmi csak mondjuk ellenőrzés, és bukta. Akkor 40-45ezer benzbirsag vagy csekken 90. Természetesen eddig is csak 3x kockaztatam és 3 hónapja van kocsim csak van olyan helyzet amikor menni kell, és ha véletlen bukta lenne akkor tudjam mire számíthatok.
2019. márc. 16. 21:19
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet! nagy gond lehet belőle, akár bírósági ügy is, szal ne!
2019. márc. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

2. komment

Úgy értettem, hogy buktam vizsgán és nincs még a vezetői engedélyem meg.

2019. márc. 16. 21:21
 6/24 anonim ***** válasza:

eddig is csak 3x kockaztatam és 3 hónapja van kocsim csak van olyan helyzet amikor menni kell


És pl amikor nem volt autód és menni kellett akkor,hogy oldottad meg?? Mert most is úgy kellene....nem pedig jogosítvány nélkül vezetni

2019. márc. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

De jó, hogy a kérdésre nem kaptam választ."Már nincs a törvény szerint eltiltás "csak " pénzbírság. Egy ismerősöm is azt kapot "csak" azért is merült fel a kérdés. Tudom hogy pár éve még évekre el is tilthattak ha jogsi nélkül megfogtak.


Tudom mindenki betart minden szabályt, értem én rendben. Szép dolog.


De köszönöm előre is a választ a kérdésemre 😊

2019. márc. 16. 21:49
 8/24 anonim ***** válasza:
61%
Azt ugye tudod, ha baleseted lesz így, és személyi sérülés lesz, akkor az sitt
2019. márc. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

hogyne tilthatnának el ... idézd már be nekem a jogszabályt lécci.

és hát igen, ez a kisebbik baj. ha baleset van, akkor abból nagy gáz lesz.


szal a kérdésre: véletlenül se vezess, NEM LEHET! nem, nem a duplája a csekken, mi ez a hülyeség?

2019. márc. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Már bocs, de a vizsgán bizonyítottad a bukásoddal, hogy nem tudsz közlekedni, akkor milyen alapon mennél ki egyedül a forgalomba? Ráadásul jogsi nélkül. Ezt így hogyan gondolod, most úgy őszintén?! Arra meg ne számíts, hogy ha rendőrrel találkozol, akkor nem fog kivenni, mert full kezdő vagy, látszani fog ahogyan vezetsz és szinte biztos, hogy ki fog venni.
2019. márc. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!