Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A vezetés vizsgán egyszer...

A vezetés vizsgán egyszer buktam. A kérdés ha vezetek így és elkapnak nincs már az a törvény, hogy eltiltás xy hónap vagy évre hanem helyi bírság van vagy annak a duplája csekken ugye? Vagy ezt az épp ellenőrző rend őre dönti el?

Figyelt kérdés
2019. márc. 16. 21:05
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

#14

#17


Nincs benne sehol az amit én kérdezek így van.


Tehát szerintem pénzbírság van és nem eltiltás.

De itt van pár link és minden hol a bézbirság játszik.


-

[link]

-

[link]

-

[link]

2019. márc. 17. 17:13
 22/24 anonim ***** válasza:

Pénzbírságot mindenképp kapsz. Emellett ha szükségesnek ítélik, akkor el is tilthatnak a vezetéstől néhány hónapra (vagyis nem szerezhetsz jogsit).

Ezen túl, ha kárt okozol, akkor biztosító visszaköveteli tőled a kártérítés összegét, ami adott esetben több millió Ft is lehet.

2019. márc. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Szóval vazelin legyen nálad ha történik valami és lecsuknak. Jobban jársz ha a vizsgára koncentrálsz és nem hülyeségekre. Mint ahogy írják , ha baleseted lesz nagyon sokba fog kerülni. Még akkor is ha nem te vagy a hibás.

Mindent rád vernek.

2019. márc. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

az kevés mindent rá vernek, az csak az alap.

de ha személyi sérülés, netán halál lesz, akkor majd a kórházban közlik vele h le van tartóztatva. de nem érti meg, teljesen mindegy.

2019. márc. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!