Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hátulról belémjöttek?

Hátulról belémjöttek?

Figyelt kérdés

Ma Pesten vezettem friss jogsim van. Kint vannak a T betűk.Voltak olyan helyzetek mikor kissé bizonytalan voltam a forgalomban. De rátértem az ismerős útvonalra ahol ugy éreztem innen már simán haza jutok.Ekkor belém jöttek hátulról.

Úgy történt hogy átváltott a lámpa sárgára én megálltam.Mögöttem volt egy nagyobb kocsi ami munkásokat vitt. Jobb oldalam elkapta majd a mellettem lévő sávba mellém állt és mutogatott hogy álljak fére, majd álltunk mind a ketten egymás mellett a pirosnál és hébe hóba ki intett az ablakon hogy álljunk fére.Nem igazán értem hogy történhettet meg hogy ki volt a hibás.


2019. ápr. 27. 19:07
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
A lámpám tört ki.Meg megütődött a kocsi hátulja.
2019. ápr. 27. 19:08
 2/19 anonim ***** válasza:
64%
Igen, beléd jöttek, betétlap csere volt ? Zsarukat is hívtatok?
2019. ápr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Ő volt a hibás. Vagy balhézni akart vagy megtériteni a károdat. Kettő közül valamelyik. Ő nem tartotta a követési távot, sárgán nem lenne szabad átmenni (kivéve, hogy az ilyen esetet elkerüld), de akkor is az ő hibája volt.
2019. ápr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem áltam fére mert nem tudtam mit akarnak azt hittem én hibáztam . Egy nagy kopasz ember volt aki ki intett.
2019. ápr. 27. 19:18
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Friss jogsi, de már el is felejtetted mit kell csinálni, ha baleset résztvevője vagy szemtanúja vagy?!

Ha zebrán ledarálsz valakit akkor is elhajtasz, mert nem tudod mit kell csinálni?


Grat...

2019. ápr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
32%
Beléd.
2019. ápr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Igazából magadat szopattad be.

Ilyen esetben mindig a hátsó a hibás, mert nem tartott megfelelő követési távolságot. Ő vagy a biztosítója fizetett volna, de így most saját költségen javíttathatod meg az autódat.

2019. ápr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%

Most mondd azt, hogy még betétlapot sem kértél...

:-)

2019. ápr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%

Valószínű valami céges munkás kocsi lehetett. A nagy darab csávóktól nem mindíg kell félni. Ismerek jó pár extrán kigyurt csávót, legtöbbjük kívűlről, mint egy medve, de belülről bárányok. Én is kigyúrt kopasz vagyok. Csak azért mert az edzés a hobbim és ez a haj áll jól, attól még nagyon is higgadt és barátságos vagyok. Én is szóltam volna, hogy huzódj oldalra. Főleg, ha lámpánál van, mert jó eséllyel kamera is vette és kissebb a bünti, ha intézzük egymás között, mint ha amint lehet huzok dolgomra, de meg van a rendszámom is és a felvétel, hogy én voltam a hibás. Ha elhajtok, még szívhatok is vele. Most meg ha félre állunk, mondok egy reális összeget, plusz még egy kicsit, oszt meg van oldva. Vagy esetleg adom az adataimat és majd küldöd a cekket.

Így meg csak magaddal szúrtál ki.

2019. ápr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Igen kiszúrtam magammal. Van jogosítványom de ezt nem oktatták hogy csekket kell írni ilyen esetben.Azt hittem balhé lesz ezért mentem el annyira ledöbbentem azt hittem én tehetek róla és én vagyok a hibás mivel friss jogsival csinál az ember buta dolgokat azt hittem én hibáztam. Visszagondolva tényleg lehet hogy kárt téríteni akart. Egyébként araszolva ment a kocsisor nem értem hogy jöhetett belém. Aki pedig azt irta hogy ha elütnék egy bicajost akkor is tovább mennék - e annak üzenem hogy hogy mennék már tovább . Az más szituáció.Köszi a válaszokat legalább kiderült nem én hibáztam amikor belém jöttek.
2019. ápr. 27. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!