Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hátulról belémjöttek?

Hátulról belémjöttek?

Figyelt kérdés

Ma Pesten vezettem friss jogsim van. Kint vannak a T betűk.Voltak olyan helyzetek mikor kissé bizonytalan voltam a forgalomban. De rátértem az ismerős útvonalra ahol ugy éreztem innen már simán haza jutok.Ekkor belém jöttek hátulról.

Úgy történt hogy átváltott a lámpa sárgára én megálltam.Mögöttem volt egy nagyobb kocsi ami munkásokat vitt. Jobb oldalam elkapta majd a mellettem lévő sávba mellém állt és mutogatott hogy álljak fére, majd álltunk mind a ketten egymás mellett a pirosnál és hébe hóba ki intett az ablakon hogy álljunk fére.Nem igazán értem hogy történhettet meg hogy ki volt a hibás.


2019. ápr. 27. 19:07
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem szolt semmit csak intett mindig hogy menjünk oldalra.
2019. ápr. 27. 22:07
 12/19 anonim ***** válasza:
Mucca képet a kárról.
2019. ápr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Igaz ha én hibáztam volna biztos orditottak volna hogy a ku... anyádat ilyen nem volt csak mindig ki intett hogy gyere fére
2019. ápr. 27. 22:19
 14/19 A kérdező kommentje:
Kocsi jobb oldalát kapta el lámpa tört be a vak lámpa ami csak disz amúgy minden müködik index fék minden .
2019. ápr. 27. 22:20
 15/19 A kérdező kommentje:
Plusz van még a hátul ütődés nyom csak neki koccant. Araszoltunk még az a szerencse.de nem értem hogy jöhetett belém .követési táv vagy figyelmetlenség .
2019. ápr. 27. 22:23
 16/19 anonim ***** válasza:
77%

Zsebből lehet kivágtak volna vagy 50et és mehettél volna. Egy olyan izét nem drága lett volna venni, az ütödést meg megint megcsinálták volna olcsón, attól is függ hogy van. Szerintem össze lökték volna az összeget amit mondasz. Vagy helyben kísértek volna szerelőhöz, hogy mondjon egy árat, oszt fizetik. De szerintem rendőrt nem hívtak volna, hanem inkább intézték volna.

Ha balhézni akart volna, akkor ablakot letekerte volna, hogy gyere félre k. anyád. Így meg szerintem nem is értette, hogy mi a bajod, hogy intézné a károdat, te meg elhuzol, mint akinek hulla van a csomagtartójában.

2019. ápr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
58%

Vicces amit írsz, mert vizsgakérdés, hogy mit kell tenni ha részese vagy balesetnek. Nagyon régen tehetted le a jogsit, ha erre nem emlékszel.


Másfelől viszont neked nem kell aggódnod, mert ő volt a hibás. Ha bemegy feljelenteni cserbenhagyásért, akkor t.könszúrja magát, mert azzal be kell ismernie, hogy hátulról neked ment...

2019. ápr. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
70%
Ui.: Viszont a törést fényképezd le, hogy ha mégis bepróbálkozna valami kamu dumával, akkor tudjad bizonyítani, hogy hol ment neked.
2019. ápr. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Azzal nem te hibáztál, hogy hátulról beléd jöttek, de hogy elhajtottál, azzal már hibáztál. Viszont ebben az esetben annyi lesz, hogy mindenki marad a saját kárával.
2019. máj. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!