Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ellenőrzik Ausztriánál az...

Ellenőrzik Ausztriánál az autós átkelőhelynél a határt?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mire lehet számítani? Autó, csomagok ellenőrzése stb? Személyi igazolványt elfogadják vagy kell útlevél is? Akinek nem inge, ne vegye magára, de csak az válaszoljon, aki tud és ne kezdjen el okoskodni! Aki valóban segíteni akar, annak nagyon szépen köszönöm!

2019. jún. 5. 17:53
1 2
 11/20 anonim válasza:

Igazából ez itt alap.

Ha megállítanak én egyből adom.

De menj csináltad meg .

Pénzbe sem kerül

2019. jún. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Amúgy beszélek németül. Was makogsz? Kommen sie hiertelen :) Csak viccelek. Vágom a németet. Alles gut.
2019. jún. 5. 20:39
 13/20 A kérdező kommentje:
Szombaton indulok, szóval már nem lesz időm csináltatni olyan kártyát. Szerintem max. annyiba hátrány a dolog, hogy fizetni kellene az ellátásért, ha valami történik.
2019. jún. 5. 20:42
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Hegyeshalomnál már nagyon ritka hogy megállítsanak, de bármikor kiszedhetnek, és akár most is kipakolhatják a bőröndödet. Alapvetően, ha egy átlagos, jó állapotú autóval mész, tuti nem szednek ki.
2019. jún. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Adventkor mentem Bécsbe, semmilyen ellenőrzés nem volt H.halomnál, még a hóláncot is direkt beraktam, ha pont arra ugranának, de semmi nem volt. Ettől persze még szúrópróbaszerűen bármikor kivehetnek, de inkább a kamionosokat, teherautókat szokták. A személyi meg elég.
2019. jún. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Az esetek 99%-ában meg sem állítanak.

Ha megállítanak, akkor is max. személyit kérnek, esetleg benéznek a csomagtérbe.


Az eus tb kártyát érdemes megcsináltatni, de nem kötelező.

2019. jún. 6. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Kártya nélkül ne menj, mert a legkisebb kezelés, kórházi ellátás is milliókba kerülhet. Félóra alatt megcsinálják az EU.s kártyát.
2019. jún. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Tényleg csináltasd meg a kártyát, gondolom, neked is inkább megér max egy-két óra várakozást, ha cserébe biztonságban leszel anyagilag. Ha nincs, akkor már egy bokaficam miatt is fizethetsz súlyos pénzeket.

Sosem fogom megérteni, hogy ha valaki már egyszer utazik (akármilyen olcsón is), miért a biztosításon, TB-kártyán stb-n akar spórolni. Nem horror összeg és téged véd.

2019. jún. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem a tapasztalatom az, hogy a magyar fél kifelé le sem sz., max. az osztrák állít meg, ha olyan szerencsétlen a bolygók együttállása az égbolton. Befelé ugyanez csak fordítva és mindkét fél inkább a külföldi rendszámos autókra vadászik, sajátot szó nélkül továbbenged.
2019. jún. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Megoldódott az eu-s kártya kérdése. Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek!
2019. jún. 7. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!