Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi értelme ezt csinálni?

Mi értelme ezt csinálni?

Figyelt kérdés
Lakott területen mentem 50 el .A mögöttem jövő direkt rám gyorsított közel jött hozzám a melete ülő kirakta a kezét maga elé azt szimulálva mintha ütközni fognánk.Ezt többször megismételve.Kiértünk lakott területen kívülre 100 al mentem .Simán megelőzhetett volna de ehelyett belém jött majdnem megint és lefrektoral is villogott.Mért nem előzött meg egyből .Ki a hibás . Én ha gyorsabban akarok menni és van lehetőség előzök nem a másikat ba..ogatom.mit gondoltok erről.ki a hibás
2019. jún. 9. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Értelme semmi, ellenben ki szórakozta magát.

Pl nagy motorral én sem szívózok robogóssal, ha van lehetőség akkor előzöm, de előfordult hogy csak 40-el gurultam mögötte, attól hogy megy egy jármű 250-et, esetemben 290-et, még nem kell ahhoz közeli sebességgel menni mindig, ahogy mondják minden csoda 3 napig tart.

2019. jún. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Értelme semmi, nyilván ez volt a legszórakoztatóbb napja az utóbbi fèl évben, vannak ilyenek. Mondjuk én a második ilyennèl már lassították volna, kiteszem az indexet jobbra és hadd menjen, nincs szükségem ilyen nyomorékokra a közvetlen közelemben.
2019. jún. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Semmi.
2019. jún. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Értelme nincs,valami hülyegyerek unatkozott és elszórakoztatja magát azzal hogy másokat idegesít
2019. jún. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14%
Ilyenkor bele kell fékezni és ha beléd megy, akkor Ő lesz a hibás. Értelme nincs, csak egy hülye volt
2019. jún. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25%
Ötös, neked erre van időd? Papírozni, szervízbe járni, adott esetben még az igazadat is bizonygatni? Jó messze kell tudnod magadtól az ilyet és kész.
2019. jún. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!