Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Neki mentem egy parkoló...

Neki mentem egy parkoló autónak, kiszálltam megnéztem nem lett semmi baja, egy karc sem (az enyémen sem). Épp hogy mozgott az autóm, úgy gurultam neki. Mivel nem lett baja tovább mentem. Ez így baj?

Figyelt kérdés
A teljes szitu a következő volt: szerettem volna egy főútvonalról lekanyarodni,erre egy busz megállt előttem vészvillogóval.Nagy nehezen sávot váltottam (tömeg volt) hogy kikerüljem erre elindult.Visszamentem mögé és lekanyarodtam,de rájöttem hogy az eggyel későbbi lehetőségnél kellett volna.Meg akartam fordulni (Y fordulással),de a mögöttem levő villogott és dudált rám folyamatosan,ekkor kapkodni kezdtem,és neki csúsztam ennek a várakozó autónak.Aztán mikor sikerült a meg fordulás megálltam,megnéztem lett e baja,de nem.Anyukám volt velem ő azt mondta menjünk tovább ha úgysem lett semmi baja,én rendőrt akartam hívni,mert nem volt nálam semmi hogy felírjam az adataim a másik autó tulajának.Tegnap kaptam meg a jogsim,és nagyon betojtam ettől az egésztől. Bocsánat az esetleges helyesírási hibákért,meg ha zavaros de sík ideg vagyok.
2019. jún. 19. 14:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A lelkiismeretem olyan szempontból nem tiszta, hogy friss jogsis vagyok, idióta voltam,pánikba estem és lehet máshogy kellett volna viselkednem. Viszont tényleg nem okoztam sérülést! Most kimentem megnéztem az autónkat még a rendszám tábla sem hajlott meg,tehát épp hogy hozzá értem.Miért fogok büntetést kapni?Nem borítottam fel vagy törtem össze vagy valami.De mindegy is,már nem tudok mást csinálni.Nem okoztam sérülést,nincs miért feljelentenie.Ha valaki nem szól neki,nem is fogja tudni hogy történt valami.De ha felírtak,és feljelent,vállalom a felelősséget ha ezért büntetés jár.
2019. jún. 19. 15:21
 12/14 anonim ***** válasza:
73%
Úgy látom vannak itt páran, akiknek már kárt okoztak a kocsijukban és elhajtottak, ez nem szép dolog de szerintem nem ennél a kérdésnél kellene kompenzálniuk fájdalmukat.
2019. jún. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
55%
Így van, mert a fene nagy lelkiismeretesség fordítva is el tud sülni, olyan sérülést akar rádverni, ami már előtte is ott volt, akkor mit csinálsz...hatás, ellenhatás, nehéz úgy kárt okozni valamiben, hogy a mi autónkon nem látszik semmi.
2019. jún. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#13: azért egy rendszámmal is le lehet ám nyúzni a festéket. főleg ha kosz is van a játékban, az olyan mint a smirgli.

ezek a kis sérülések csak mosás után látszanak derülnek ki.

2019. jún. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!