Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Csökkentené a baleseteket ha...

Csökkentené a baleseteket ha kötelező lenne a sebesség ellenőrző GPS bevezetése?

Figyelt kérdés

Minden autó kötelező tartozéka lenne egy GPS, hasonló módon mint a rendszám. Ez GDP folyamatosan ellenőrizné a sebességét és hosszabb túllépés esetén menne a rendőrségre a feljelentés és jönni ki szépen az 50 ezres csekk.


Én ilyennek örülnék...


2019. jún. 30. 15:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%
Te is vezetsz, vagy csak kibic vagy?
2019. jún. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
1. Vezetek és sok a gyorshajtó barom az utakon
2019. jún. 30. 15:46
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, csökkenne a gyorshajtók száma, de sajnos az emberi butaságot és alkalmatlanságot nem zárná ki.
2019. jún. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
48%
Aha, szóval önkéntes rendőrködsz. Így már értem.
2019. jún. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
4. Nem önkéntes rendőrködés ez, hanem állampolgári kötelesség, volt hogy megállítottam gyorshajtót és kiszedtem a kocsiból és elmagyaráztam hogy hogyan kell közlekedni neki
2019. jún. 30. 16:05
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
Te mivel vagy különb, ha vadidegen embereket szedsz ki a kocsiból?
2019. jún. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
6. Hogy jobban tudom a kreszt mert oktató vagyok
2019. jún. 30. 16:16
 8/19 anonim ***** válasza:
53%
Tudod hol vagy te oktató, álmodban. Szerintem még jogsid sincs.
2019. jún. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Az EU-nak benyújtottak egy tervezetet, ami hasonlót próbál megoldani. Az arról szól, hogy az autókba kötelező jelleggel beépítenének egy sebességkorlátozó eszközt, ami mindig az aktuális úthoz igazítja a sebességkorlátot. Én ezt a módszert támogatnám.


Ellenben a te ötletedben az automatikus feljelentés egy marhaság, már bocs.

2019. jún. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
33%

Idióta. Én nem rég dolgoztam ki egy kresz-módosító javaslatot, amiben sebességemelést tervezek azért, hogy sokkal élhetőbb legyen a közlekedés mindenki számára...

Az ilyenektől viszont azonnal el kellene venni a jogosítványt, aki más kárát akarja látni. Pontosan ez az, ami hiányzik a magyar autóvezetésből, az alázat.

Ismerek olyat, aki a vasúti átjáró előtt nem csökkent sebességet, vagy az elsőbbségadó tábla dísznek van a számára... arra milyen gps-t építesz be hülye gyerek?

Nem minden a sebesség csak tudni kellene kezelni és ha valóban oktató vagy, akkor sofőröket küldj ki az útra ne bénázó balf***szokat, akik össze-vissza indexelnek minden hülyeségért.

2019. jún. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!