Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az ciki, ha a buszon egy...

Az ciki, ha a buszon egy tizenéves fiú átadja a helyét kb. vele egykorú lánynak?

Figyelt kérdés
Nem barátnőre, osztály/iskolatársra értettem, hanem egy ismeretlen gimis lányra.

2019. szept. 18. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Hála isten, hogy vannak még ilyen emberek! Mi a lópélóért lenne ez ciki...?!
2019. szept. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Az ilyenre mondanám, hogy úri ember. Gentleman.


Nagyon helyes, ha így teszel.

Respect!

2019. szept. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
95%
Ciki? Ha ilyet látnék megkönnyezném örömömben aztán megkérném a fiut hogy mutassa meg hol lakik hogy gratuláljak a szüleinek is hogy embert neveltek a gyerekükbők a "mai világaban"
2019. szept. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
A terhes nőnek nem adja át senki a helyét BP-n és Mártonvásár - BP vonalon a vonaton. Az ilyen bunkóknak, akikkel reggelente utazom, azoknak lehet ciki emberként viselkedni. De egy valódi embernek ez nem ciki.
2019. szept. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Figyelmesnek lenni szerencsére még a 21. században sem ciki.
2019. szept. 19. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
aranyos, és nem ciki.
2019. szept. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem ciki, nem aranyos, nem megsüvegelendő. Pusztán ez lenne a normális, udvarias viselkedés.
2019. szept. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

Az a ciki, hogy egy természetes udvariasságnál felmerül, hogy ciki-e?

Persze, megértem a bizonytalanságod, tisztelt kérdező.

Gyerekkoromban, a szüleim szégyelltek volna az utcára menni, ha valakitől azt hallották volna, hogy nem adtam át idős embernek a helyem a buszon. Ma meg itt kiírt kérdés, hogy a nyugger nyanyák miért várják el, hogy átadjam nekik a helyem? (Persze, átlag tíz betűnként, egy helyesírási hibával.)

2019. szept. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem csak azért csinálja hogy ismerkedhessen vele. Majd megunja ha rájön hogy ezzel nem lehet csajozni.
2019. szept. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!