Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miert kell nekem vegig hallgat...

Miert kell nekem vegig hallgatnom. Idegen emberek maganeletet, uzleti ugyeit, fecsegeset, locsogasat, mikozben utazom a vonaton?

Figyelt kérdés

Felhaborito milyen paraszt vilagot elunk. Olvasni nem lehet, mert pl.a mai utazasnal is fel oran at, kihangositva hallgatott egy f...fej vmi videot.

És, SENKI nem szolt.

Lehet hogy egyeduli ember én vagyok, akinel elszakad a cerna a tomegkozlekedesi morallal kapcsolatban?!


2019. nov. 29. 18:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%

Én speciel rá szoktam szólni arra, aki sokáig és/vagy üvöltve telefonál, nem halkítja le az üzenetjelző hangot, hangosan videót néz vagy zenét hallgat. A többség elnézést kér, bàr volt, hogy a kalauzt is be kellett màr vonni, meg akadt, aki tőlem követelt fülhallgatót az addigi hangos zenehallgatása kiváltására :)


Igazából egy dolgot nem szabad tenni: mástól várni a megoldást. És oké, hogy itt ventillálsz a gyakorin, ez is egy lépés affelé, hogy megerősítést nyerj, de legközelebb udvariasan, félmosollyal menj oda és mondd el, mi a zavaró.

2019. nov. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Utolso kommentelő: Nagyon igazad van! igy fogok tenni!

Auto:van, hasznalom is, de amikor megoldhato,a penz! miatt vonattal megyek a munkahelyre

2019. nov. 30. 11:52
 13/14 anonim válasza:
100%-ig igazad van kérdező! A múlt héten volt egy 1 órás vonatutam, amit alig vártam, hogy végre olvashassak egy könyvet. Erre beült két suttyó a fülkébe, és egy órán át ordítva szidták a "mai fiatalokat". A többi fülke meg tele volt és nem tudtam átülni sehova. Tényleg olyan nagy kérés, hogy ne kelljen a hangját hallanom senkinek, és ne érjen hozzám senki?
2019. dec. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Igazad van, minden napos probléma.

Én régen szoktam (normálisan) szólni, aztán párszor megfenyegettek hogy leszállnak utánam és "elintézzük akkor", 50 kilós fiatal csajként azóta inkább csendben mérgelődök.

De így napi 2 órám esik ki, amit nem tudok hasznosan tölteni ezek miatt. :(

2019. dec. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!