Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » 18 éves lányként veszélyes...

18 éves lányként veszélyes egyedül ic-vel felvonatozni Budapestre?

Figyelt kérdés
Egy ismerős várna a megállóban onnantól vele lennék, igazából hazafele is ő rakna fel a vonatra. Veszélyes szerintetek? Még sötétedés előtt jönnék haza,kb 3-kor.

2019. dec. 25. 22:46
1 2 3
 21/27 Odüsszeusz92 ***** válasza:
25%
Nem veszélyes, de érdemes a többi utastól nem túl távol lenni
2019. dec. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
70%
#22 Nem mindegy nekik, ha úgyis jegy nélkül utaznak?
2019. dec. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
#21: igen szidjuk a masikat ugy hogy nem is ismerjuk. Vadoljuk meg a temahoz egyaltalan nem illo dolgokkal. Gondolom te is mekkora ertelmiseg lehetsz:)
2019. dec. 26. 16:37
 24/27 anonim ***** válasza:
30%
Elolvastad a válaszokat, vagy csak visszafeleselsz?
2019. dec. 27. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
91%

#24:

A fejlettebb vonatokon van biztonsági személyzet, azokkal meg nem mernek szórakozni. Én sose láttam cigót IC-n bújkálni.

2019. dec. 27. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
77%

Azért még nem kellene gúnyolodni a kérdezőn. Igen egy IC valóban biztonságos. De például egy személy vagy zónázó, gyorsított vonat esetében ezt már nem merném kijelenti. Sőt... Pontosan egy általatok is sokszor hivatkozott csoportba tartozó (egyetemre ingázó) lány ismerősömmel esett meg többször is, hogy inzultus érte vonatozás közben. Leginkább verbális, a nagyon félelmet keltő fajtából, de volt hogy a szoknyáját akarták felemelni kisebbségiek. Más origóból, de egy másik vonalon például nekem is kellett már megvédeni kalauzt. Értem, hogy mire céloz a kérdező.

De nyugi, nem lesz gond!:) IC más tészta.

2019. dec. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Aki lepontozott kétségbe vonja a történeteim valóságalapját vagy mi? Esetleg fáj a valóság?
2019. dec. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!