Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hol lehet panaszt tenni, hogy...

Hol lehet panaszt tenni, hogy távolsági autóbuszon nincs fűtés?

Figyelt kérdés
Nem ez az első ilyen eset, de még 3 óra, amíg elérek a célomig én is és még sokan. Nincs fűtés a buszon, farmerben és bokacsizmában sajnos szétfagyok. Próbál nyomatni valamit a sofőr, azt látom, de hát meleg nem jön, csak légkondi... Mindjárt szólok neki, h hagyja abba, mert így is rossz. Atomgáznak tartom. Értem én, hogy se busz se sofőr nincs elég, de ekkora távolság esetén ez egyszerűen felháborító.

2019. dec. 31. 10:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Sok mindent nem tudsz tenni, csak írni az ügyfélszolgálatnak. Ha te fázol akkor valószínűleg a járművezető kolléga is, tehát valószínű, hogy tényleg nem jó a fűtés. Majd megoldják, ha tudják valószínűleg. Nem igazán van jó állománya a Volánnak, nincs túl sok tartalék. Hidd el a járművezető urak se szeretnek egész nap hidegben ülni, esélyes, hogy se másik busz nincs, se megszerelni se tudják rögtön, és úgy vannak vele, hogy jobb ha megy a busz hidegen, mintha kimaradna a járat.
2020. jan. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: már írtam, hogy megbeszéltük, kimaradásról távolságinál meg nem nagyon lehet szó, ja. Jó nagy baj lenne belőlr.
2020. jan. 3. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!