Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért kapnak fizetést a bkv...

Miért kapnak fizetést a bkv ellenőrök ha a villamoson azokat nem merik ellenőrizni akiktől félnek?

Figyelt kérdés
2020. jan. 3. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Mert ettől még sokakat ellenőriznek.
2020. jan. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
? Attól még munkát végeznek, másokat azért ellenőriznek rendesen.
2020. jan. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem semmi kifogásokat találtatok ki ti ketten. Komolyan gondoltátok, vagy csak vicceltek?
2020. jan. 3. 15:39
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Vannak olyan helyek, ahová a mentősök is csak rendőri kísérettel mernek kimenni.

Akkor ők sem érdemelnek fizetést?

Nagyon nem jól gondolkozol.

2020. jan. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Neked mennyi pénz lenne elég, hogy időnként bucira veresd magad? Na, annyit ők nem kapnak. Egyébként meg a legnagyobb gazemberek nem villamoson utaznak, úgyhogy nem itt kéne pattogni.
2020. jan. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Neked mennyi pénz lenne elég, hogy időnként bucira veresd magad? Na, annyit ők nem kapnak. "


Képzeljük el, hogy egy takarító vagy, és egy bevásárlóközpont mosdójában dolgozol. Az egyik vécét undorító módon összekoszolták, összekenték. Ezért úgy döntesz, hogy nem nyúlsz hozzá, és a főnököd megkérdezi, hogy ezt mégis hogy képzelted, majd ezt válaszolod neki: 'nem kapok annyi fizetést, hogy hozzányúljak, a többi vécét attól még kitakarítottam'.


Rögtön kirúgnának téged. Szerintem te még iskolába járhatsz és fogalmad sincs a munka világáról. Senkit se fog érdekelni, hogy neked mi nem tetszik, ha nem végzed el a munkádat rendesen, akkor kirúgnak.

2020. jan. 4. 09:47
 7/9 anonim ***** válasza:

09:47 Sztem te meg egy ilyen fasisztoid alkat vagy, aki kirúgatná a másik embert, amiért az nem akar ölre menni azért, hogy a munkáltatója 350 Ft extra bevételhez jusson.


A munka világában léteznek törvények, meg hál' istennek a BKV-nál van szakszervezet is, amelyek azért léteznek, hogy a magadfajtával szemben képviseljék a munkások érdekeit.


És ha takarítóként dolgoznék, akkor képzett lennék a szakmára vonatkozó ismeretekből, és tájékozott lennék arról, hogy mi minősül fertőző hulladéknak, milyen munkavédelmi felszerelés és/vagy szaktudás szükséges, hogy biztonságosan el tudjam végezni a munkát, amelyre vállalkoztam. És ha a biztonságos munkavégzés feltételeit a munkáltató nem biztosítaná, akkor én bizisten nem látnék neki olyan munkának, ami az egészségemet károsíthatja. Ha ezzel bármi gondja van a munkáltatómnak, nyugodtan felvehtünk egy jegyzőkönyvet, aztán mehetünk a munkajogi bíróságra.

2020. jan. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

4-es!


Te gondolkozol szarul, mert a mentős ettől még elvégzi a munkáját.

2021. febr. 14. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

5-ös!


”Egyébként meg a legnagyobb gazemberek nem villamoson utaznak, úgyhogy nem itt kéne pattogni.”


Ezaz kezdj el politizálni. Amúgy meg akkor mond ezt a hülyeséget, ha kést találsz a villamoson a hátadban.

2021. febr. 14. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!