Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ti mit tennétek, ha villamoson...

Odüsszeusz92 kérdése:

Ti mit tennétek, ha villamoson utaztok és felszáll a villamosra egy ember, aki nekidől annak az ülésnek amin ti ültök és így kicsit a fejeteket is időnként nyomja?

Figyelt kérdés
Szólnátok neki vállalva a konfliktust, beljebb ülnétek, esetleg átülnétek máshová?

2019. okt. 9. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Biztos hogy átülnék valahova.
2019. okt. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
már a "roma" szót sem lehet leírni??? Aki ezt cenzúrázta az már beteg...
2019. okt. 9. 22:37
 3/8 A kérdező kommentje:
Ugyanis ha egy többségi társadalomhoz tartozó ember csinál ilyet arra simán rászólok hogy legyen szíves ne dőljön rám, egy roma emberre már kockázatosabb rászólni..
2019. okt. 9. 22:42
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Nekem nincs ilyen tapasztalatom, ha kulturáltan szólsz ahhoz , aki neked támaszkodik, a reakció abszolút független az etnikumtól. Gyakorlati tapasztalat, mert én arra használom a számát, hogy beszéljek vele.
2019. okt. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

"Nekem nincs ilyen tapasztalatom, ha kulturáltan szólsz ahhoz , aki neked támaszkodik, a reakció abszolút független az etnikumtól. Gyakorlati tapasztalat, mert én arra használom a számát, hogy beszéljek vele."


Volt már hogy szóltam nekik valamiért kulturáltan és annyit csináltak leköptek és kiröhögtek. Egy másik esetbe amikor kértem hogy ne az ajtóban álljanak mert alig férek el leszállás közben, magyarge.inek neveztek. Ezek fiatalok voltak, a felnőtt erős kinézetűeknek soha nem mertem szólni semmi miatt mert nem vagyok hülye.

2019. okt. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na ez az sajnos sok ilyen tapasztalat van velük, akinek nincs az szerencsés. Legutóbbi válaszoló mindjárt téged is cenzúráznak..
2019. okt. 10. 13:08
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

#5:

Nem vagy hülye, de gyáva igen.

2019. okt. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
66%
Nekem olyan tapasztalatom volt, hogy cigány lányok segítettek feltenni a baba kocsit a buszra.
2019. okt. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!