Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van olyan ember aki szívesen...

Van olyan ember aki szívesen segítene nekem a Keletiben az 5-ös busz megállót? Vagyis eltud a 78-as trolitól kísérni oda?

Figyelt kérdés
Jegyet nem kell venni, mert nálam van mák kártya amivel vihetek egy kísérőt.
2020. febr. 3. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Ehhez aligha kell kísérő. A 78-as két helyen tehet le: vagy még a Bethlen utcában, ez esetben csak mész tovább egyenesen arra, amerre a troli orra áll. Ha pedig a Garay utcában nyit ajtót, akkor a troli hátulja felé indulsz el és az első sarkon balra fordulsz a Bethlen utcàra. Ez egy rövid sétálóutca , pár lépés és meglátod a Keletit. Ha a Belváros , Pasarét felé utazol az 5-össel, ne menj át az úton hanem fordulj jobbra, rögtön ott lesz a megállója. Ha Zugló, Rákospalota felè mennél, menj at az úton és rögtön fordulj jobbra, az lesz a keresett megálló . Térképek a bkk.hu oldalon a Térképek - Csomoponti terkepek menüpont alatt.
2020. febr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

1-es: írja, hogy MÁK-kártya, amivel vihet egy kísérőt. Nem kell hozzá sok ész, hogy kitaláld, nem-látó a kérdező...


Kérdező, mivel ott mindig sokan vannak, ezért szerintem úgy jársz a legjobban, ha ott helyben (amikor látják is, hogy nem látsz), akkor kérsz segítséget. Szerintem lesznek, akik szívesen segítenek neked :)

2020. febr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm remélem, szerencsével járok. Csak a részegektől meg a furcsa emberektől félek.
2020. febr. 3. 14:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mennyire vigasztal, de azok a látáskárosultakba nem kötnek bele. ;-)
2020. febr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2-eske, MÁK-kártyát nem csak vakoknak adnak ám... “Nem nehèz kitalálni” ... persze.


És egyébként is, nem egyszerűbb ott helyben kérni segítséget, mint odaszervezni egy névtelen idegent egy lazán ellenőrzött random netes fórumról?

2020. febr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de az csak a vakoknak jár
2020. febr. 4. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!