Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért nem fogadják el az...

Miért nem fogadják el az idősek ha átadom a buszom a helyemet?

Figyelt kérdés
Mostanában többször tapasztalom, hogy adnám át a helyem és közli, hogy "nem ülök le".
2020. febr. 28. 09:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Lehet csak 1-2 megállót meg, macerásabb leülni. Lehet nem ismeri az utat, nem tudja pontosan hol kell leszállni, és ha áll, könnyebben kilát. Lehet utál leülni a piszkos ülésekre, annyit bír még állni. Lehet úgy érzi még nála is vannak idősebbek, akik leülhetnének. De lehet csak egyszerűen érzi magát annyira fittnek, hogy valóban nem akar leülni, és ha kongana a busz, akkor se biztos, hogy leülne...
2020. febr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Na de az olyanok se, akik félreérthetetlenül oda állbak az ülés elé, és látványos fixírozásba kezdenek, arcukon a nem tetszéssel hogy valaki ül? Mert ők se fogadják el.
2020. febr. 28. 09:44
 3/19 anonim ***** válasza:
46%
Pl. azért, mert úgy érzi, még tud állni, és nem öreg. Vagy azért, mert olyan reumás a lába, háta, hogy ha csak pár megállót megy, nem érdemes leülnie, mert macerásabb felkászálódnia. Embere válogatja.
2020. febr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Akkor minek áll oda látványosan és minek fixírozza az ülő embert?
2020. febr. 28. 09:53
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Egyetlen oka van: legyen mibe belekötnöd. Azért fixíroz.
2020. febr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, hogy nem jól ítéled meg a korát és a fizikai állapotát. Egy húszéves öregnek láthat egy 50-est, ő meg ha hiú a korára, feleslegesnek tartja leülni.
2020. febr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
A mai 50-esek nagy része nem néz ki annyira öregnek.
2020. febr. 28. 11:03
 8/19 anonim ***** válasza:
31%
Ne legyél korista.
2020. febr. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%
Amikor idős voltam én sem ülltem le a buszon, sok baktérium van rajta vagy pl. ágyi poloska.
2020. febr. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%
#9 :D Ha most nem vagy idős, akkor fiatal vagy, de csak idős voltál, ami után már nem lehet fiatal lenni. Talán időutazó vagy hogy visszafelé telik neked az idő? Kölcsönkérhetem a fluxuskondenzátorodat? Tegnapra visszaadom :D
2020. febr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!