Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mikor évül el a MÀV START ZRT...

Mikor évül el a MÀV START ZRT büntetés?

Figyelt kérdés

Hello!

Az a problémàm hogy még 2014 ben meg büntetett a kalauz és most kaptam egy bírsàgot 32-ezer ft és ha nem fizetem ki akkor végrehajtàsra kerül. Ràadás hogy jegyet nem tudtam venni mert zàrva volt a jegypénztár ìgy a vonaton akartam venni a kalauz meg meg bírsàgolt.

Ki kell fizetnem vagy nem?

A vàlaszokat előre is köszönöm!


2020. márc. 10. 17:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
27%
Sántít a sztorid is. A jegyvizsgáló nem megbírságolt, hanem utasleadási lapot állított ki, mivel nem fizetted meg a jegy árát a vonaton. Olyan nincs, hogy nem enged a vonaton jegyet venni, ha te akarsz. Az utasleadási az utolsó, amit azért írt meg neked, hogy jegy nélkül is utazhass (ne kelljen leszállnod). Tehát, inkább örülj neki, hogy nem hagyott ott a következő megállóban és fizesd ki az összeget, amivel a vasútnak tartozol. Az is a te trógerságod, hogy ennyi idő sem volt elegendő a tartozásod rendezésére, most meg nyavalyogsz a kamattal növelt összeg miatt. Nem tudlak sajnálni, tanulj meg végre felelősséget vállalni!
2020. márc. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!