Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Távolsági járat - ellenőrzés...

Távolsági járat - ellenőrzés de nincs jegyed?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Mi van akkor, ha holnap elutazok a 25Km re lévő városba, de nem tudok jegyet venni, de ellenőrök szállnak fel?

Őszintén nálam még a regisztráció se megy, pedig kenem vágom a dolgokat....

Szóval ha nemtudok jegyet venni, de az ellenőr ott van, akkor mégis mi történik?

Megbüntetnek, én meg kussoljak miközben KÉPTELENSÉG jegyet vennem, mert kis fenék faluból jövök?



#vopan
2020. ápr. 3. 00:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
11%
Nem értelek ,online mobilról veszel jegyet,ha ide kérdést tudsz kiírni akkor ez miért olyan bonyolult?Én is a világvégén lakok megveszem a jegyet mobilról és kész,sőt remelem marad is ez a mobilos rendszer mert százszor kényelmesebb mint a sofőrős jegyvásárlás...
2020. ápr. 3. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, bármilyen hihetetlen sok olyan ember van akinek nincs okostelefonja. Nekem sincs, pedig 27 vagyok, az idősebb korosztályban viszont sokkal nagyobb az arány, nekem szimplán a mobil csak arra kell hogy el tudjanak érni ha kell telefonon nem másra.
2020. ápr. 3. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
33%
Még annyit h ezt a nincs mobilja dolgot meg felejtszük már el,A világ nem az 1% okostelefon nélküliekhez fog igazodni...Lehet itt játszani areneszánsz embert h jajj én nem használok mobilt,de ez senkit nem fog érdekelni,legfeljebb megy gyalog.
2020. ápr. 3. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
48%

13

Nekem bankszámlám, és bank kártyám nincs. Okostelefonom, meg mobilnetem van.

2020. ápr. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
21%

Nincs a volánnak erre igazi megoldása.

Valószínűleg ezzel ők is tisztában van és éppen ezért nem is ellenőriznek. Nyíltan nem jelenthetik ki, hogy nem kell jegyet venni, mert akkor a sok agyhalott össze-vissza utazgatna, mondván hogy "ingyen van".


Egyébként az, hogy a haverokkal mekizni akarsz, rohadtul nem alapos ok arra, hogy megszegd a kijárási korlátozást.

Mellesleg csak elvitelre lehet kaját venni, szóval egyszerűbb lenne, ha házhoz rendelnéd és akkor nem kéne feleslegesen utazgatnod és ezáltal terjeszteni a vírust.

2020. ápr. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
13, elvileg lehet pénz feltölteni az app egyenlegére,valakit meg kéne kérni h utaljon rá.
2020. ápr. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%

Kèrdező, már 3. hete nem látogatom a szeretteimet, mert segíteni akarom a járvány terjedésének lassítását! Kérlek, inkább rendeld házhoz azt a mekis kaját és hívd fel Skype-on kedves cimborádat, mivel te magad is hordozhatod a vírust, tudtodon kívül fertőzve meg egy sor másik embert a buszon, a Mekiben vagy épp ezekről a helyekről hurcolod be a melóhelyedre. Ennek nem most van az ideje, majd bepótoljátok később.


Köszönöm az együttműködésedet!

2020. ápr. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
34%
17-es. Jogos amit mondasz ,de azért olvasd már el h mit írt 25km-re nem szállít a meki...Én is egy kistelepülésre keveredtem városból és igencsak bajban vagyok mert nálunk végle bezárt a bolt...Ma is kénytelen vagyok busszal munka után bemenni valami kaját venni ,és mivel tanszüneti munkarend szerint járnak a buszok 90(!)percig kell állnom majd a fedetlen buszmegállóban felpakolva (ma pl nem esik az eső)és ezt kétszer meg kell csinálnom hetente...nem él mindenki olyan helyen h csak csettint és minden házhoz jön...
2020. ápr. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
36%
18-as, egyrészt valóban fogalmam sincs , milyen távolságra szállít ki a Meki, másrészt nyilván opció az is, hogy süt magának egy rántottát és azt eszi, miközben beszélget a haverjával. Nem a kaja a lényeg, hanem az, hogy minimalizáljuk a másokkal történő találkozások számát. És ebbe akkor sem fér bele egy mekizés a haverral, ha a Meki nem szállít ki a lakóhelyére kaját.
2020. ápr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Ja, az csak troll komment volt, vásárolni mennék, főleg gyógyszertárba.

Szüleim gyógyszerei elfogytak, nálunk meg hetente van csak gyógyszertár, akkor is mire sorra kerülök ki van fosztva.

Dolgozni járni kell, több emberrel vagy összezárva.

Szóval legyenek szívesek ne korlátozni abban, hogy elmehessek bárhová.

Nem vagyunk igáslovak, dolgozni dolgozz aztán meg fogd be...

Én ebből nem kérek, nem vagyok beteg nincs körülöttem koronás, ha bármi bajom lenne természetesen táppityu aztán maradok a seggemen.

Korona tesztet pedig nem kérhetsz, ez is mekkora baromság már?

2020. ápr. 3. 11:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!