Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A BKV mely vonalain, szakaszai...

A BKV mely vonalain, szakaszain van a legkevesebb ellenőr? Illetve melyek azok, ahol viszonylag gyakran ellenőriznek?

Figyelt kérdés
bkv, ellenőr, ellenőrzés, járat, vonal

2012. ápr. 8. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

gyakran 4-6 villi , buszok 240es ritka , metro kis megállok példa klinikák senki. nagy megállok vannak le fel surun, 1es villi surun vannak főleg délelőt.

7 173 surun járnak főleg keleti ferenciek tere moriczig.

105 busz surun vannak .

és ha van szard le egy senki az elelnőr semi joga ,hozád nem érhet fel nem tarthat , le szál és elsétálsz köv megálloig , leszálsz vége a szabály sértésnek és nem buntethet meg.

2012. ápr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A peremkerületi járatokon szinte soha nem ellenőriznek de a 4-6 vonalán este pl. minden szerelvény összes ajtajában áll egy ellenőr.
2012. ápr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi az eddigieknek, de aki tud még írhat :)
2012. ápr. 8. 18:55
 4/8 anonim ***** válasza:

Leggyakoribb: 7-es buszcsalád és a 173-asok, metró, és 4-6 vili, valamint a 3-as vilin is elég sokszor.


Az összes ritkán(20 percnél ritkábban)közlekedő buszon szinte sosincs ellenőr.


A külvárosi kerületekben eleve ritkább, főleg az átlósan külvárosokon át közlekedő (és nem a központ, belváros irányába) járatokon.


Amely vonalakra tehát ezek a paraméterek igazak, ott nem nagyon fogsz látni ellenőrt, max szökőévente.

2012. ápr. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én 7-esen utazok elég sokszor de nem láttam még 1-et se :DDD
2012. ápr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 darujev ***** válasza:
Eddig úgy gondoltam, hogy a 24-es villamos, pusztán csak a józsefvárosi szakaszán jellemző állapotok és utasösszetétel miatt is, ellenőr nélküli vonal. Mostanában viszont többször belefutottam ellenőrzésbe, ráadásul közteresekkel együtt, akik igazoltathatnak is..
2012. ápr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a 24 esen már láttam, a 62, 28, 37 és társai villamosokon még soha. de mondok 1 tippet: olyan vilire száj fel, amelyik nem 1 kocsi, hanem 2-3. (tudom, az 1 esen sok van, és az 3 kocsi), de útközben nemtud átmenni a másik kocsiba:D
2012. ápr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a 139-es busszal járok 10 éve minden nap 2x minimum de inkább 4 végállomástól végállomásig, eddig egyszer láttam ellenőrt. a 240-est aláírom, és még az 59-es villamos nyugdíjasjáratát is bevonnám az ellenőrmentes járatok sorába.
2012. ápr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!