Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Távolsági járat - ellenőrzés...

Távolsági járat - ellenőrzés de nincs jegyed?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Mi van akkor, ha holnap elutazok a 25Km re lévő városba, de nem tudok jegyet venni, de ellenőrök szállnak fel?

Őszintén nálam még a regisztráció se megy, pedig kenem vágom a dolgokat....

Szóval ha nemtudok jegyet venni, de az ellenőr ott van, akkor mégis mi történik?

Megbüntetnek, én meg kussoljak miközben KÉPTELENSÉG jegyet vennem, mert kis fenék faluból jövök?



#vopan
2020. ápr. 3. 00:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én elsősorban nem a mekire akartam kihegyezni a válaszomat csak érzékeltetni akartam h nem mindenkinek van helyben minden .nincs házhozszállítás, bolt, semmi...A kerdés eredetijére visszatérve jegyvásárló appok pofon egyszerűen használhatók akkor és oda vesz mobillal jegyet az ember ahova csak akar ,elég gáz h ehez is járványnak kellett lenni h bevezessék...
2020. ápr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"nem az 1% okostelefon nélkülie"


Csak épp nem 1 az az % tömegközlekedést leginkább idősek hasznlják a diákokon kívül, és azért most úgy őszintén, hány időst látsz okostelefonnal a kezében?

2020. ápr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
A nyugdíjasok ingyen utaznak...
2020. ápr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
"Szóval legyenek szívesek ne korlátozni abban, hogy elmehessek bárhová." - Nem mi korlátozunk téged, hanem a 71/2020. (III. 27.) számú kormányrendelet, ami egyébként a gyógyservásárlást megengedi, ilyen célból kimehetsz, utazhatsz. Mekizni viszont nem, de nem is tudnál, mert a vendéglátóhelyek zárva vannak. Evitelr lehet kapni, vagyos az autós McDrive ablaknál kapsz kaját.
2020. ápr. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 girl77 ***** válasza:
28%
Szolnok megyében utaztam sürgős esetben/nem meki (pont ezért elég hihetetlen, hogy 25 km-re van gyógyszertár, én 1000 fős mini faluban lakom, és van 10 km-re is)Édesanyámmal, akinek nincs okostelefonja, de én megvettem neki, egy telefonon bemutathatod több ember jegyét is. Most senkinek "nincs" okostelefonja, sem folyószámlája... Közben akinek enni nincs miből, annak is azt látom a kezében... No mindegy, kb. becsületkassza lett ebből. Én azért örülnék neki, ha nem pár ember fizetné a többiek utazásait is. Kivétel persze, aki a járvány miatt veszítette el az állását. Azt az egyet érteném meg. Egyébként, ha nem tudnék jegyet venni otthon maradok. Ez most nem utazási akció, hanem járvány, de az ismerőseim közül is többen összetévesztik a kettőt.
2020. ápr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!