Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Utazott valaki az utolso 1-2...

Utazott valaki az utolso 1-2 heten Hollandiabol Magyarorszagra (Eindhoven-Budapest)? Tapasztalatokat legyszi!

Figyelt kérdés

2020. ápr. 5. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdésedre a válasz igen, hiszen a kereskedelmi légijáratok közlekedtek. Ezt tapasztaltam a Flightaware adatait figyelve.
2020. ápr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi, azt hiszem rosszul tettem fel a kerdest. Engem inkabb az erdekel, hogy sokan utaznak-e mostanaban, (nagyon jol tudom ez mindig valtozo) hasznalnak az emberek szajmaszkot, egyaltalan hogyan lehet betartani repulogepen a 1,5 m tavolsagot. Ehhez hasonlo dolgok erdekelnek. Nekem maj.15-re van jegyem. Elvileg elcserelhetem egy kesobbi idopontra, de muszaj hazautaznom. Egyedulelo (89) edesanyamhoz jarok haza 2 havonta. Most meg az a keves segitsege sincs ami altalaban szokott lenni. A szonszedok is 70 felettiek, tehat senki sem mozdul ki.
2020. ápr. 5. 12:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi lesz májusban.

A jelenlegi helyzet szerint, ahogy hazaérsz két hét karantén vár rád. Akkor hogyan segíthetnél az édesanyádnak?

Inkább vedd fel a kapcsolatot az édesanyád lakhelye szerinti önkormányzattal. Az idősek segítésére vannak megoldásaik.

2020. ápr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező


Én nem tenném ki 89 éves édesanyámat a fertőzés veszélyének. Akár út közben is összeszedheted a vírust, ami ráragasztva súlyos következményei lehetnek. Jelenleg itthon is kerüljük az idős hozzátartózóinkat, illetve igyekszünk segíteni őket, de olyahn módon, hogy közvetlenül ne érintkezzünk. Többnyire telefonon, messengeren, skype-on tartjuk a kapcsolatot.

2020. ápr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. En is mondtam mar anyukamnak hogy hazautazasom milyen kovetkezmenyekkel jarhat, de valahogy nem akarja tudomasul venni. (pedig apolono volt)
2020. ápr. 5. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!