Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nem tudok buszjegyet vásárolni...

Nem tudok buszjegyet vásárolni online, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kiskunmajsáról szeretnék eljutni Kecskemétig, de a volánbusz oldalán Kiskunmajsa nincs benne a rendszerben. Bérletet váltani jelenleg felesleges lenne mert jövőhét csütörtökön (04.30.) munkaügyben kell mennem, ezután legközelebb 2 hét múlva kell csak újra mennem Kecskemétre, így pénzkidobás lenne a bértlet jelenleg egyértelműen. Kiskunhalas sincs az oldal rendszerében. Ilyenkor mi a teendő? Józan ész azt diktálja, hogy kérdezzek meg egy ellenőrt és, hogy ő ilyen helyzetben nem szállíthat le a buszról, de sajnos ennek elentétét is hallottam már.

2020. ápr. 26. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1. megoldás: Töltsd le a közlekedési mobiljegy alkalmazást a mobilodra és a helyközi jegyeknél a menetrendben előzetesen megnézett távolságnak megfelelő jegyet válaszd.

2. megoldás: menj vonattal.

3. megoldás: kérd meg egy utastársadat, hogy vegye meg a jegyedet és átutalod/odaadod neki a jegy árat.

2020. ápr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj vonattal...
2020. ápr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

OTP SIMPLE a Volános app egy fos.


Turi Tamás nemrég csinált videót erről, keress rá a Youtube oldalon!

2020. ápr. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Turi Tamás - Sorban állás pokol. Vagy a Tüdőszűrős.
2020. ápr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3-as, a Volán appját nem ismerem, én a Nemzeti Mobilfizetési Zrt alkalmazását töltöttem le, azt javasoltam. Persze a Simple simán lehet, hogy jobb.
2020. ápr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A Volán(busz)nak nincs saját appja, a Nemzeti Mobilfizetési Zrt. Közlekedési mobiljegy apján és az OTP Bank Simple appján lehet a Volánbudz járstsirs jegyet venni.
2020. ápr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2020. ápr. 27. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!