Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Debrecenből Mercedest Kecskemé...

Debrecenből Mercedest Kecskemétre?

Figyelt kérdés

Mivel nem tudtam, hogy Debrecenben autóbusz-összeszerelő üzem is van, így nem kis meglepetéssel olvastam, hogy a Merci buszokat Debrecen szállítja Kecskemétnek.

A képek alapján jól néznek ki a buszok.Hol lehet róluk többet is megtudni?

[link]



2020. máj. 17. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Mercedes-benz.hu?
2020. máj. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1-es: nem erről van szó, olvasd el...

Azt nem tudtam hogy Debrecenben is gyártanak Mercedeseket - igaz, "csak" buszokat. Miért Debrecenben gyártják, miért nem Kecskeméten?

Nem lesz már nagyon túl hypeolva Debrecen a BMW-vel meg a Mercedessel?

Az Audi nem akar egy leányvállalatot nyitni Debrecenben?:)

2020. máj. 20. 04:56
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Ja, hát azt valószínűleg sehol sem fogod találni, hogy miért Debrecenben van a Mercedes buszgyár.
2020. máj. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem a dolgokat, de arra tippelnék, hogy Kecskeméten nincs buszösszerakó gépsor, mért is lenne, Debrecenben viszont köztudottan volt valamiféle buszgyártogatás az utóbbi évtizedekben. Feltételezem a Mercedes egyszerűen nevére vett valamit Debrecenben, ami ott eddig is megvolt.
2020. máj. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az itk már több éve rakosgat össze buszokat Debrecenben, a mercivel talán 1-2 éve egyeztek meg, hogy a saját buszukat gyárthassák mercedes alvázra, mercedes emblémával, a kecskeméti mercinek semmi köze ehhez. (kb. olyan, mint régebben a Volvo alfa localo Fehérváron, annak is csak az alváza volt volvo)


Az itk tavaly megkapta a kecskeméti tömegközlekedés üzemeltetését, teljesen ésszerű, hogy házon belül szerzik be a járműveket.

2020. máj. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!