Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Megbuntettek a buszon de...

Mézgaraul000 kérdése:

Megbuntettek a buszon de hamisak tudnátok segiteni? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Tegnap delutan megbuntettek a buszom minden hamis estleg a szuletesi honap meg a nap nem ...a csekk sincs mar meg amin megbuntettek nem adtam oda semmit amin tudtak volna azonositani es az lenne a kerdesem hogy Meg birnak valahogyan Talalni?

Valaki jart hasonloan?



2020. jún. 23. 18:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Az ize kamera ...mondjad mar...ut rogzito tudom neztem ...de 1001 ember szal fel a buszra ...igy nem tudom mi a helyzet...beallitottam azert de nem hiszem h ebbol akkor nagy ugy lenne rengeteg ismerosom csinalta mar...megse kaptak el...nem kotekedni akarok nagyon halas vagyok neked ezert tenyleg koszonom.
2020. jún. 24. 20:38
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
#11 ja igen menetrögzítő....rögzítette a busz előtti pár métert, meg úgy a busz teljes elejét belülről.
2020. jún. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon akarnak, akkor kamerafelvétel segítségével meg tudnak találni, de így, hogy nem kérte el a papírjaidat az ellenőr, így valószínűleg nem lesz belőle semmi. Ezért is van az tudtommal, hogy általában elkérik a papírjaidat, vagy feltartóztatnak, amíg megjön a rendőr hogy igazoltasson (erre az ellenőr nem jogosult, csak feltartóztatni).


Az, hogy a buszellenőrnek hamis adatokat adtál meg, nem bűncselekmény. Ha rendőrnek mondtál volna mást, az már az lenne. Valószínűleg nem lesz belőle semmi.


Legközelebb azért illene jegyet venni.

2020. júl. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
90%

Para nincsen, de minden bűnöző apróságokkal kezdi. Nem jellemző, hogy valaki példaértékű múlttal kezd fegyveres bankrablásba. Igaz, attól, hogy nyolcévesen ellop egy kiflit, még nem visz egyenes út a bankig.

Csak hát tudod, azok szívnak, akik becsületesek.

A sok bliccelő mindig hivatkozási alap arra, hogy árat emelhessenek.

2020. júl. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Semmi nem lesz belőle.
2020. szept. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!