Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kerékpárszállitás HÉV-én. Mit...

Kerékpárszállitás HÉV-én. Mit kell hozzá vennem?

Figyelt kérdés
Nem sokára szeretnék egy kerékpárt szállítani Ráckeve és a Közvágóhíd között. Nekem van BKV-s utazási igazolványom, tehát nem kell jegy, viszont a kerékpárnak kell. Milyen jegy kell neki pontosan ilyen körülmények között?

2020. júl. 4. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt ezt írja:

Milyen jegyet kell vásárolni a kerékpárszállításhoz?


A BKK járatain kerékpárt szállítani egy vonal- vagy gyűjtőjegy érvényesítésével, illetve kerékpárbérlettel lehet. A kerékpárszállítás díján kívül természetesen a személyszállításét is meg kell fizetni, tehát a kerékpárosnak is rendelkeznie kell jeggyel vagy bérlettel. A HÉV-en a kerékpár számára váltott vonaljegy a teljes vonalon érvényes.


Vagyis egy BKK vonaljegyet (350Ft)

2020. júl. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor nem én értelmeztem hülyén, hanem tényleg így van. :)
2020. júl. 5. 00:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bérletet már egy oda-visszautazásnál is érdemes venni, ha te magad is bérlettel utazol. 540 Ft így egy alkalom a 2×350 forint helyett.
2020. júl. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor veszek majd egy kerékpáros bérletet! Aztán ha visszafelé mégsem HÉV-vel jönnék, akkor buktam 190 forintot. :)
2020. júl. 5. 10:46
 5/7 A kérdező kommentje:
Kerékpáros bérletet lehet venni akkor is, ha nekem nincs BKK-bérletem, csak a BKV-s utazási igazolványom (azzal ingyen utazhatok minden BKV járattal+a HÉV-vel a teljes vonalon, de szerintem ilyen azonosító nincsen rajta)?
2020. júl. 5. 10:53
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2020. júl. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. júl. 6. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!