Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A BPI-383 fortgalmi rendszámú...

A BPI-383 fortgalmi rendszámú Ikarus 415. 04 típusú autóbusz melyik vonalakon közlekedik rendszeresen?

Figyelt kérdés

Budán láttam egyszer a 141-esen, az 58-ason, és a 150-esen a Camponánál. Azóta nem láttam. A fent nevezett vonalakon többnyire MAN és Localo közlekedik. Gondolom hogy csak pótlásként volt 415 ezeken a járatokon.

Amúgy ez a busz eredendően mely vonalakon közlekedik rendszeresen? Tippem van hogy a 90-90A viszonylaton jár, de ott sem látom! Ez a busz afféle tartalék "beugró" jármű?


2010. aug. 3. 11:47
 1/4 anonim válasza:

Ha megnézed, van egy kiragasztott papír a szélvédőjén: "Savoya parki tartalék"

Szóval ez egy ilyen tartalék kocsi.

2010. aug. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Takony 27 ***** válasza:
13-83 általában Savoya,vagy garázstartalék sajnos. :( Pedig az egyik leginkább karbantartott jármű,de az sem a BKV érdeme,sokkal inkább a gazdájáé. :)
2010. aug. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tegnap a 178-ason utaztam vele.
2010. aug. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Leselejtezték több, mint egy hónapja.
2014. aug. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!