Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi aza bkk futár?

Mi aza bkk futár?

Figyelt kérdés

Olvastam több helyen, hogy " de utálom a futárt " mindig azt gondoltam, hogy az csomagos futárt, erre nem. Van ilyen app is, de azt akkor a buszsofőrök kezelik?


Nem vagyok budapesti.



2020. aug. 21. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
BKK utastájékoztató rendszere
2020. aug. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan app, amiben meg tudod nézni, mikor jön a következő busz/mi a rendszáma/hol jár épp egy másik/milyen járatok indulnak adott helyről és hozzá a menetrendet.
2020. aug. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Buszsofőrök szerkesztik? Mert olvastam egy ilyet " állandóan szívok a futárral" buszos face csoportba olvastam, nem fogom megkérdezni mert kiröhögnek.
2020. aug. 21. 14:22
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem a buszsofőrök szerkesztik. A járművekben van gps-es nyomkövető, ezáltal látod, hogy melyik hol van. Mint mikor waze-zel utazol és megosztod az útvonaladat, és látja más is, hogy merre jársz. Ha valaki szívott vele, akkor szimplán csak lekéste a járatot.
2020. aug. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A Futár egy egységes forgalomirányítási és utastájékoztató rendszer. Alapvetően nem sok dolga volna vele a járművezetőknek, de többek között van egy olyan funkciója is, ami a menetlevél írását váltja ki - gyakorlatilag a fedélzeti egységen kell visszaigazolnod, hogy az adott járattal te elindultál. Ez nyilván az esetleges téves adatrögzítés felett egyfajta humán kontroll. Nos, ez a funkció viszont meg tud néha hülyülni és ilyenkor mind a járművezető , mind az utasok fals információkat illetve instrukciókat kapnak a rendszertől. Ez szívás.
2020. aug. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Beírtad volna googleba és megnézted volna már rég tudnád.
2020. aug. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
_F_orgalomirányításiés_UT_ast_Á_jékoztaó_R_endszer
2020. aug. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2020. aug. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hálám örökre üldözni fog. :)
2020. aug. 22. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!