Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A menetrendek.hu-n, márc...

A menetrendek.hu-n, márc 15.-i ünnepnapokra is csak olyan járatokat listáz ki amit ténylegesen indulnak igaz?

Figyelt kérdés
Úgyértem hogy nem csak autómatikusan fogja kilistázni mint minden hétfői napra, hanem amik ünnepnapon nem mennek azokat nem listázza ugye?

2021. márc. 14. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen figyelembe veszi, hogy munkaszüneti nap van.
2021. márc. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. márc. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan volt már olyan (egyszer), hogy nyilvánvaló hibából nem vett figyelembe egy munkanap áthelyezést, de ez messze nem jellemző , használd nyugodtan.
2021. márc. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat :)
2021. márc. 14. 20:37
 5/5 anonim válasza:

Nem érdemes használni mert pontatlan én is erről néztem a menetrendet de a fele se úgy van ahogyan azt írja.

Tanszüneti menetrendkor is a tanítási menetrendett mutatja, volánnál szarnak erre nem érdeklik őket hogy pontos vagy sem.

Tervezd meg az utadat MENETRENDEK.HU oldalon és utazás alkalmával rájössz hogy vagy jó a menetrend vagy nem.

2021. ápr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!