Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy lehet hogy valaki mindig...

Hogy lehet hogy valaki mindig bliccel és sosem büntették meg?

Figyelt kérdés

Komolyan hogy lehet hogy haverom rendszeresen jegy nélkül utazik és még egyszer nem büntették meg, mondja rendszeresen találkozik ellenőrökkel de azt mondta egyszer nem próbálták visszatartani és elmegy.

Ok 190 cm és 120 kg de ennyire számít ez? emiatt sikeresen tud bliccelni?


2021. máj. 19. 09:36
 1/7 D. Brasco ***** válasza:
87%
Valoszinuleg ugy lehet hogy kamuzik.......egyebkent meg senkit nem erdekel milyen magas meg hány kg,fóleg hogy az ellenör közfeladatot ellátó személy,akivel ha megpróbál erőszakoskodni nem ejnye-bejnye a kiszabhato buntetes
2021. máj. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Nehezen ellenőrizhető infó ez, mondjuk eleve ilyesmivel hencegni … elég szerény eredmény az életben, na!
2021. máj. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Nyilván c. típusú, velük senki nem mer ujjat húzni, mert jön a rasszista kártya ("há azé' me' cigány vagyok tezsvírem?").
2021. máj. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mázlija van, vagy kamuzik. Szerintem utóbbi.
2021. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2 verzió van: dugiban van bérlete, vagy néha jegyet is szokott venni, és érvényesíteni, mikor senki sem látja. A másik, hogy van egy rakás büntetése, csak letagadja, és vagy ki sem fizette, vagy kifizette titokban.
2021. máj. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Igen, valószínűleg a testfelépítése miatt nem mernek vele kekeckedni az ellenőrök. Egyszerűbb a gyerekeket meg a vasággyal 50 kilós felnőtteket büntetni.
2021. máj. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lehetséges, én évekig szinte mindenhova így jártam, repülőn kívül szinte minden tömegközlekedési eszközön blicceltem :)) Sose büntettek meg, bár sokszor elkaptak. Na jó, igazából Ausztriában többször megbüntettek, de egy fillért nem láttak belőle, itthon egyszer büntettek meg, de ott meg valamit elrontottak és törlődtem a rendszerből, egy haverom akivel mentem viszont nem, neki betyárbecsületből adtam 5.000ftot, ennyi volt amit több év, és legalább 40.000 lebliccelt km után fizettem. Mostanában viszont már veszek jegyet :) De tényleg lehetséges az ilyen, bár ha nem velem történik lehet én se hittem volna el.
2021. okt. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!