Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A MÁV-nál most hogyan dolgoznak?

A MÁV-nál most hogyan dolgoznak?

Figyelt kérdés

Múltkor hallottam, hogy egy mozdonyvezető meg egy másik mavos beszélnek és mondta, hogy délután kezdett és másnap délben végez?

WTF?

Az majdnem 24 óra.

Azt hogyan?

Ugyan ez egy jegyellenőr esetében.



Miért 24 óráznak?


2021. máj. 30. 10:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
64%
Csak úgy csendben megkérdezem, hogy a #6 válaszom miért lett lepontozva?
2021. máj. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Bocs, nem jól fogalmaztam.

Nem a vasutasokkal van bajom.

Azzal, hogy nem fizetik a teljes munkaidőt.

Tehát amikor írtam, hogy cigány munka, akkor nem a vasutasra gondoltam, hanem arra, ahogy kezelik őket.

Bár írtam is, hogy sajnálom őket, de sajnálom a kamionost is, aki most is ebben az esős időben épp hajt.

Nekem jó dolgom van, de csak mákból. Ideiglenes jelleggel jelentkeztem egy állásra és tök jól alakultak a dolgaim, vagyis viszonylag.

Nem keresek bruttó 1 millát de mindegy is, sok sikert kívánok mindenkinek.

2021. máj. 30. 21:52
 13/18 anonim ***** válasza:

"Azzal, hogy nem fizetik a teljes munkaidőt."


???

2021. máj. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg mákod van, hogy ennyi ésszel felvettek valahova!

Hol dolgozol? Én is mennék oda!!


Mindenhol kifizetik a teljes munkaidőt!

Máshol vana. kutya elásva, de látom nem sikerült megfejtened, hogy hol :)

2021. máj. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
93%
Elárulok egy titkot, ha havi szinten nézed lehet órában kevesebbet dolgozik a több pénzért mint te... Mert lehet xarul hangzik, hogy épp 24 órát távol van, de van olyan mikor meg 4-5 napot folyamatosan otthon lehet.
2021. máj. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
64%
Maradjunk annyiban, hogy te csak ne sajnálj senkit, jó? 😏
2021. máj. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Fú én volt kocsirendezőként, most azért nyomom estin a gimit, hogy utána jelentkezhessek mozdonyvezetönek. Imádom a mozdonyokat, a vonatot, azt ahogy az állomás vasút összedolgozik. Mondjon bárki bármit a vasút még igy is a jó munkahelyek közé tartozik.
2021. máj. 31. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
64%
15: Azért ez nem így van. A kötelező óraszámnak mindig meg mell lenni, az pedig nem kevesebb, mint máshol. Azt azért ne felejtsük el, hogy egy vjv szolgálata napi akár 16 óra is lehet! Persze, hogy 5 egyhuzamban lejárt 10-16 órás szoli után van, mikor 4 napot otthon vagyunk, de ez is ritka. Azonkívül gyakori, hogy alapból 20-30 túlórára vagyunk vezényelve a kötelezőn felül. Tehát egyáltalán nem igaz, hogy kevesebbet dolgozunk, mint mások.
2021. máj. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!