Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért zárják be az ablakokat...

Miért zárják be az ablakokat a bkv buszokon, ha egyszer nem működik a légkondícionáló?

Figyelt kérdés

20e buszon utazok sokszor, és egyszerűen meg lehet benne fulladni. Ha egyszer nem működik az a rohadt légkondi, akkor minek írják ki, hogy zárják be az ablakot mert működik a kondícionáló?

Egyáltalán hova lehetne fordulni ezzel?



2021. jún. 18. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem működik, akkor nyisd ki! Télen is ki van írva, hogy ne nyisd ki, mert működik a klímaberendezés.
2021. jún. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Én pont szerdán mentem a 20E-n egy kulcsra zárt ablakos, klíma nélküli Mercedessel. Borzasztó volt, délután 4-kor a legnagyobb melegben.


Amúgy igen, ha nem megy a légkondi, akkor nyisd ki az ablakot. Ha megy, akkor értelemszerűen ne.

2021. jún. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Legjobb amikor még a fűtést is bekapcsolják a 35 fokos kánikulában, hogy ne rohadjon le a motor. Az ablakoknak meg csak egy kis része nyitható, az is bukóra (pár régebbi Volvo 7700A).
2021. jún. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Azért, hogy az utasok mindenképpen megfőjenek, illetve megfulladjanak a maszkban.
2021. jún. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
20E busszal megyek dolgozni mindennap és haza is. Mindig nyitva az összes ablak, én is mindig kinyitom, ha le tudok ülni ablak mellé, az életbe nem pampogott még érte se a sofőr, se senki más. Szerintem csak neked volt egyetlen egyszer balszerencséd, de ezért még nem kéne feljelentgetni, mint egy nyuggermammer.
2021. jún. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
#3 az nem konkrétan fűtés, hanem a motorhő utastérbe áramoltatása. Ha nem menne, akkor túlmelegedne a motor és nem menne sehova a busz. Szóval vagy "fűt", vagy túlmelegszik.
2021. jún. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ha egyszer nem működik az a rohadt légkondi, akkor minek írják ki, hogy zárják be az ablakot mert működik a kondícionáló?"

Szerintem az a gond, hogy nem lehet tudni, hogy mikor működik és mikor nem.


"Egyáltalán hova lehetne fordulni ezzel?"

Na vajon hova? Bingó, a BKK-hoz...

2021. jún. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!