Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Elkaptak a vonaton, mi van ha...

Elkaptak a vonaton, mi van ha nem fizetem ki a büntetést?

Figyelt kérdés
Elkaptak,mert hamis BKSZ bérletet használtam,és 16,125 Forint büntetést kaptam.De mi van akkor ha nem fizetem ki?Mivel diák vagyok nincs fizetésem amiből levonhatnák.Szóval ha nem fizetem mit vonhat maga után?
2010. aug. 28. 18:36
1 2
 11/13 19david86 válasza:

Bocsánat, hogy ide írom a kérdésem.

Ha egy olyan helyen szállok fel ahol nincs jegykiadás és elérem az úti célom, akkor is köteles vagyok jegyet váltani a kalauznál ha az épp akkor jön oda amikor én már le akarok szállni?

2012. márc. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Miért ne lennél köteles?

A MÁV elszállított oda ahová szeretted volna nem? Ennek ára van, amit a jegyvizsgálónál ki kell fizetned. Mindegy mikor ér oda hozzád.

2012. márc. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Berlin válasza:
Tudom hogy 3 éves topic de ne írjunk már ekkora baromságokat hogy leültetik! Kb 100 éve nincs adósok börtöne, rád terhelik és addig viszed magaddal amíg egyszer csak lesz bejelentett jövedelmed vagy örökölsz és akkor abból levonják. Ha soha nem lesz semmid akkor a haláloddal törlődik.
2013. aug. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!