Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Heti 4 nap ingázás ami oda...

Heti 4 nap ingázás ami oda úttal 1:20 perc vissza 1:20 és inter city folyamatosan mennyire bírható? Nincs korán kelés a történetben, van hogy 12:00 kor kezdődik az adott órám van hogy délután 4 stb. Mellesleg 80 km, ti bevállalnátok?

Figyelt kérdés

2021. aug. 31. 22:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Próbáld ki. Én IC-vel félórát utaztam annó (személyvonattal 42 perc), de mindkét helyen plusz 20 perc volt a tömegközlekedés, amire még rájött a várakozási idő, ami főleg a lakóhelyemen és főleg esténként, hazafele volt jelentős, mert az odautat még ki lehet kalkulálni, de hazafelé nem biztos, hogy pont eléred a vonatot vagy a buszra kell 20 percet várni. Így nekem órakezdés előtt 2 órával hamarabb el kellett indulni otthonról, hiába volt közel az egyetemváros, ahová jártam, nem az állomás mellett laktam és az egyetem is messze van az állomástól. Azonban én pont a közelség miatt nem kaptam koleszt és így meg kellett szokni.

Én szeretek vonatozni, a vonaton is lehet hasznosan tölteni az időt, pl. tanulással/ismétléssel vagy akár házi írással is. Útközben pedig lehet hallgatni podcastet vagy hangoskönyvet, amikre ha nem ingáznál, lehet, hogy amúgy nem szánnál időt.

2021. szept. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
Én is kb. 2x 1 óra 10 percet utazok mindennap munkahely-lakás között (Budapesten belül). Nyilván én is örülnék, ha fele ennyit kellene utazni, mert érzem, hogy fárasztó, és számomra ez felesleges időtöltés, mert olvasni/tanulni nem tudok tömegközlekedési eszközökön, de jelenleg ez van.
2021. szept. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

“ Persze, ajtótól ajtóig, ha a kérdező a Sátoraljaújhelyi állomás mellett lakik és a miskolci egyetemet áttolják a Tiszai mellé :D”


Nekem Tatabányáról Bp Népliget közepe volt 1:10-1:15 ajtótól ajtóig. IC-vel. Az is van vagy 70 km.

Ugyan dolgozni jártam, de a BME, vagy a Ludovika is összejött volna ennyi idő alatt.

Nem irreális egyáltalán…

2021. szept. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 11.ből Kőbányara járok dolgozni, csak az 45-50 perc. Szóval igazából nem vészes, de ha van lehetőséged kolira vagy albira, mindenképpen azt válaszd. Így is hazamehetsz ha szeretnél, de van egy biztos pont a közelben. Sokkal több barátod lesz, benne lehetsz a közösségi életben stb.
2021. szept. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem vállalható, én több évet jártam így dolgozni fiatalon. A vonaton tanulni is tudsz. Jobban megéri most emelkett dönteni mint kivenni egy albérletet, mikor benne van a pakliban hogy online oktatás lesz.
2021. szept. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!