Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapest-Kecskemét hétvégi...

Budapest-Kecskemét hétvégi utatás?

Figyelt kérdés

Budapestről Kecskemétre szeretnék eljutni szombatonként, ugyanis levelezős hallgató vagyok NJE GAMF karán. A suli az Izsáki úton található (pontos cím: 6000, Kecskemét, Izsáki út 10.), ide szeretnék egy megoldást, hogy a legkönnyebb és legolcsóbb tömegközlekedéssel eljutni Pestről? Nem vagyok igazán tisztában a kecskeméti tömegközlekedéssel és szeretnék egy könnyebben megközelíthető útvonalat, ha nem kocsival mennék. Pesten belül lényegtelen honnan indulok.

Előre is köszi a tippeket! :)



2021. szept. 9. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kecskeméten az 1-es busszal utazz az Egyetem (GAMF) megállóig.
2021. szept. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Vonattal a Nyugatiból elmész Kecskemétre, aztán a vonat állomás mellett van konkrétan a buszpályaudvar, viszont már pár járatot áttettek konkrétan a vonat állomás előtt lévő buszmegállókba, ezeket érdemes megnézni, nem tudom pontosan hanyas járatok indulnak onnan. Amelyik helyi buszokkal el jutsz a suliig: 1, 15, esetleg 22. :)
2021. szept. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ezekre a helyi járatokra gondolom kell menetjegy. Ilyen jegyet csak a sofőrnél tudok váltani, elsőajtós felszállásnál?
2021. szept. 10. 12:57
 4/4 anonim válasza:
Azt most pontosan nem tudom, hogy buszon tudsz-e már jegyet venni, de talán a legegyszerűbb (és amit Én is használok) , mobiljegy applikáció. Ott is tudsz Kecskemét helyi menetjegyet venni (250.-). :)
2021. szept. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!