Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Bementem a postára és kértem...

Bementem a postára és kértem havi bérletet. Ami ezután történt, arra tehetek reklamációt?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem vagyok egy reklamálós típus, de ez olyan mértékű tudatlanságról árulkodik, hogy ez bicskanyitogató.

A pénztáros türelmemet kérte és mondta, hogy megnézi, hogy van-e 70 km-es bérlete. Visszatért pár perc múlva és közölte, hogy neki csak 68 km-se van. Hogy lehet ilyet mondani?? Nyilvánvaló, hogy a km-sávok 10esével vagy maximum ötösével vannak skálázva és nem egyesével..



2021. okt. 4. 18:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

8as, pedig ha egy adott mintára/csoportra "inkább jellemző" valami, akkor bizony általánosítani "kell". Nem véletlenül gondolkodunk általánosságokban. Persze, attól, hogy nem tesszük oda, mindig igaz, hogy akinek nem inge..

Vagy jobb lenne egy olyan világ, amikor minden kijelentésnél tételesen elmondogatnánk, hogy hát igen, 5 ember ilyen, másik 2 ilyen, 4 amolyan stb stb?

Igen, tudom, hogy tehetek reklamációt, a lényeg inkább az, hogy van-e értelme ezzel időt tölteni.

2021. okt. 4. 22:18
 12/15 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

#11. Ezt ugye most nem gondoltad komolyan?


"pedig ha egy adott mintára/csoportra "inkább jellemző" valami, akkor bizony általánosítani "kell"."


Ez nettó hülyeség. Nem minden postás, rendőr hülye, csak azért mert az a szakmát választották. Bocs, de a te érvelési szinted egy ötödikes gyerek szintjén van, aki ha kap egy egyest, akkor az összes tanár hülye.


"van-e értelme ezzel időt tölteni."


Annyi értelme neked nyilván volt már, hogy az összes postást, rendőrt lehülyézz itt és feleslegesen írjál le jópár mondatot. :D


"Vagy jobb lenne egy olyan világ, amikor minden kijelentésnél tételesen elmondogatnánk, hogy hát igen, 5 ember ilyen, másik 2 ilyen, 4 amolyan stb stb?"


Csak szólok, hogy ilyen világban élünk... És nekem tetszik.

2021. okt. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
62%
A kérdező buta mint az a bizonyos testrész és még büszke is rá...ennek fényében nem lehet, hogy szándékosan szivatták meg? Mert az ilyen kivagyi nagy arcokkal ez szokott lenni, hogy hülyét csinálnak belőlük, csak közben néha olyan ostobák, hogy le sem esik nekik.
2021. okt. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Ügyesek, ha annyiból leesett nekik, hogy én biztos egy idióta vagyok, hogy kértem tőlük egy 70 km-es bérletet. :D

Illetve nagy tapasztalatod lehet az ügyfélkiszolgálásban, ha szerinted az ügyfél vélelmezett hülyesége legitimálja az ügyintéző fa*zságát...:)

2021. okt. 5. 14:25
 15/15 anonim ***** válasza:
75%
Nézd "drága" kérdező, írod, hogy Békés megyei kis város, tehát ha nem is mondom, hogy mindenki ismer mindenkit, de lehet az ominózus postai dolgozó igenis ismer téged vagy hallott rólad, ha ekkora arcod van és szándékosan szivatott meg kicsit.
2021. okt. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!