Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A buszon,ha csak az első...

A buszon,ha csak az első ajtót nyitja ki a sofőr és üres a busz,miért megy mindenki hátra?

Figyelt kérdés

Előre soha nem ül senki,mindig hátra mennek az emberek,én ha felszállok egy buszra kapásból leülök a sofőr mögé,vagy oda ami a legközelebb van,de ez szinte senkire nem jellemző a járni alig tudó néniken/bácsikon kívűl,ha vannak is a buszon,akkor is olyan mellé ülnek akik minimum középen de inkább hátul vannak?

Miért?Miért?Mi a titok?



2021. okt. 21. 12:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
86%
Én pont, hogy elől ,a 2-4. sor környéken ülök le, mert ott jobban belátom az utat és engem a táj, az utca, a környezet érdekel, nem a busz belseje. Nyilván ha kell, átadom azt a helyet meg természetesen hátul szállok le. Az persze tény, hogy ha ilyenkor folyosó mellett ülök, ott özönlik át mindenki, ez is zavarhatja a többséget.
2021. okt. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Hátul biztonságosabb is. Ha megnézed a buszbaleseteket, mindig az elöl ülők sérülnek/halnak meg.
2021. okt. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
63%
Én mindig elől ülök, ha van hely, mivel szeretek kinézni, hátul nagyobb a tömeg, meg jobban is ráz. Volt már rá példa, hogy azért szálltam le, mert csak hátul volt hely és a mögöttem jövőn láttam hogy van hely elől 🤣
2021. okt. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
24%
Komolyan, mi lesz a következő kérdés a Tömegközlekedés kategóriában? Hogy miért adják át egyesek a helyet az időseknek? A válaszolók meg szépen megbeszélik egymás közt, hogy ők se adják át?
2021. okt. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!