Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Csak én szeretem jobban a...

Csak én szeretem jobban a régi kék vonatokat mint ezt az új stadler piros modern vonatokat?

Figyelt kérdés

az új vonaton semmit se csinálhatsz: nem nyithatod, csukhatod az ablakot, nem nyithatod az ajtót se csak egy gombbal és az se nyitja ki egyből. ja és a légkondi árt az egészségnek


és a régi, kék vonaton azt csinálhatsz amit akarsz. ablakot, nyithatod ha akarod, kihajolhatsz az ablakon friss levegőért (jobb mint a légkondi), meg jó móka kihajolni. Meg az ajtót is bármikor kinyithatod. Leugorhatsz leszállás előtt a kék vonaton.....szóval sokkal jobb


2010. szept. 2. 20:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
a kettőtből kéne egyet csinálni. a légkondi azért annyira nem rossz de ésszel kell használni különben káros
2010. szept. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
57%
ja az oldschool vonat a legjobb:) amúgy desiro a neve a piros új vonatnak
2010. szept. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
100%
Amúgy Stadler FLIRT a neve...
2010. szept. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
66%
Én azokat szeretem ami kék vonat és egy piros csík van az oldalán!A kék vonatoknak nem mindig nyílnak az ajtajuk.Amúgy erre Szolnok megyében kék vonatok járnak,örülnék ha erre felé is pirosak járnának.Amúgy bejárós vagyok a suliba és minden nap vonatozok:P
2010. szept. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
volt egy ugyanilyen kérdésem :D:D:D:D
2010. szept. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
xD képzeljétek...ma mentem a kék vonaton, még ment a vonat és leugrottam(de már majdnem megállt mert már ott volt az állomáson) tök zsír volt újra csinálom
2010. szept. 2. 20:25
 7/26 anonim ***** válasza:
96%
Majd lábak nélkül is erre gondolj
2010. szept. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Csak nehogy aláess a nagy nosztalgiázásban...
2010. szept. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi eszed van (volt oszt.társam is leugrott mutogatta a sebeit) kihajolni is tilos a vonatból, szarabb is a kék mert 10x olyan hangos és kényelmetlen
2010. szept. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
hogy esnék már alá??? ebben nincs semmi veszélyes! Mikor leugrok akkor már nem megy gyorsan a vonat(kb olyan 8 mp-el előtte szállok le mielőtt TELJESEN leáll a vonat) de olyan kirááály
2010. szept. 2. 20:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!