Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Csak én szeretem jobban a...

Csak én szeretem jobban a régi kék vonatokat mint ezt az új stadler piros modern vonatokat?

Figyelt kérdés

az új vonaton semmit se csinálhatsz: nem nyithatod, csukhatod az ablakot, nem nyithatod az ajtót se csak egy gombbal és az se nyitja ki egyből. ja és a légkondi árt az egészségnek


és a régi, kék vonaton azt csinálhatsz amit akarsz. ablakot, nyithatod ha akarod, kihajolhatsz az ablakon friss levegőért (jobb mint a légkondi), meg jó móka kihajolni. Meg az ajtót is bármikor kinyithatod. Leugorhatsz leszállás előtt a kék vonaton.....szóval sokkal jobb


2010. szept. 2. 20:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
93%

"Mikor leugrok akkor már nem megy gyorsan a vonat(kb olyan 8 mp-el előtte szállok le mielőtt TELJESEN leáll a vonat)"


Tudod, hogy 8 mp alatt hány lábat tud levágni a vonat...?

2010. szept. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
én ezt csak szórakozásból csinálom meg azért mert elévezem(szeretek így élni)
2010. szept. 4. 19:00
 23/26 anonim ***** válasza:

itt a "kék" alatt szerintem a régi típusú BHV-kat értitek:

[link]

Én ezeket nagyon szerettem. Tök jó volt a ringatózás, az ülések sokkal kényelmesebbek voltak,és az is jó volt, hogy a fejem felett még jóval tartott az elválasztó. Az üléselrendezés is sokkal jobb volt, ez a 4-es megoldás nagyon nyerű volt. Sokkal hangulatosabb, családiasabb. Az újított BHV-kon kicsit ilyen tömegfóbia fog el.


Egyébként érdekes hogy látszólag az újított BHV-n több hely van, valójában azonban ugyanannyi.


A régiben az is jó volt, hogyha nem ültek veled szemben, ki tudtad nyújtani a lábad. Az újnál ezt már nem tudod kényelmesen megtenni akkor sem, ha nem ülnek veled "szemben" hiszen minden ülés előre néz.


Kár értük, a régi formában kellett volna felújítani őket. De hát "közeledünk" európához (sajnos).

2010. szept. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 maxhell ***** válasza:
Nem a felújított BHV vagonokról volt szó, hanem a Stadler Flirt és a kék BHV vagonokról.
2010. szept. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Viszont a piriken van fűtés télen. ^^. És kényelmesek az ülések, nagy a tér. És automata. És tiszta. És jó az a légkondi a 50°-ban.
2010. okt. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
SZERETEM A VONATOKAT!!!!!444444!!!!!444!!!444!!!44!!!
2016. nov. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!