Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Csak én szeretem jobban a...

Csak én szeretem jobban a régi kék vonatokat mint ezt az új stadler piros modern vonatokat?

Figyelt kérdés

az új vonaton semmit se csinálhatsz: nem nyithatod, csukhatod az ablakot, nem nyithatod az ajtót se csak egy gombbal és az se nyitja ki egyből. ja és a légkondi árt az egészségnek


és a régi, kék vonaton azt csinálhatsz amit akarsz. ablakot, nyithatod ha akarod, kihajolhatsz az ablakon friss levegőért (jobb mint a légkondi), meg jó móka kihajolni. Meg az ajtót is bármikor kinyithatod. Leugorhatsz leszállás előtt a kék vonaton.....szóval sokkal jobb


2010. szept. 2. 20:12
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
32%
Eppaz meg felszallni is lehet rajuk menet kozben:) Mennyit csinaltam kiskoromban!:DDD Meg nem szeretem ezekben az ujakban, hogy csak ugy suhannak. A regiek olyan jol "elringattak" hazafele, zakatoltak, meg minden. En is jobban szeretem a kekeket.
2010. szept. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
jaja én ezért IS imádom... meg lehet az ablakon is kidobálni mindent
2010. szept. 2. 20:40
 13/26 anonim ***** válasza:
79%
csak én érzem az ironiát?
2010. szept. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
51%
jaja savas akksit, generátorokat simán az erdőbe nem ?XDXD
2010. szept. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
44%

Te nagyon nagyon buta vagy!!


Ilyen hülyeséget csinálni mozgó vonatról leugrani?!


És ráadául úgy adod elő, hogy éelted legnagyobb élménye?

Nem vagy normális...


Majd amikor a kerekek alatt végzed, vagy örökre nyomorék leszel mert levágja a vonat a lábadat, akkor talán elgondolkodsz mekkora felelőtlenség amivel most vicceskedsz!

2010. szept. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
73%

Tessék, ő is úgy gondolta, hogy majd a peronra esik:


[link]


[link] (erős idegzetűeknek)


Forrás: tuzoltosagbp.hu



Lehet játszani a hőst bátran.

2010. szept. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
85%

Amúgy rövden és tömören:


Pont az ilyen idióták miatt, mint Te automata az ajtó. Ezeket nem lehet a nyitásengedély előtt kinyitni.


Le vagyok döbbenve, hogy iylen ostoba emberek léteznek, élnek, akik szerint vicces, egy mozgó vonatról leszállni.


Egyzser előttem egy gyerek ugyanígy gondolta, volt kb 5-6 mp a megállásig nagyon lassan ment a vonat, és mégis elvétette az ugrást: Akkorát taknyolt a peronon, arcából ömlött a vér.

Biztosan ezt is nagyon viccesnek találod...

Nem is kell mondanod, meglátszik hogy felelőtlen fiatal vagy. Én sem vagyok idős, épp huszon felül, de le vagyok döbbenve hogy lehet valaki ilyen ostoba...


Soha senki nem mondta ezt neked, hogy ez mennyire veszélyes??


Szívem szerint ilyen képeket mutogatnék iskolákban a nagy részének elmenne a kedve az ugrálástól... :(


Az ilyenek gondolják azt is, hogy a vonatdobálás vicces dolog, most megnt emgszaporodott, bele sem gondolnak, hogy halálos baleset lesz belőle.


Megdöbbentő teljesen :(

2010. szept. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
én vigyázok magamra. én tudom hogy ez teljesen biztonságos és kiráááááááály is :DD
2010. szept. 3. 07:01
 19/26 anonim ***** válasza:
73%
Te teljesen hülye vagy...
2010. szept. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 maxhell ***** válasza:
77%

Te komolyan ekkora idióta vagy?


Jah és akkor még arra is büszke vagy hogy ki tudod dobálni a szemetet az ablakon.


Anyád nem tanított meg viselkedni?


Ajánlom egyszer utazz vele, mert vagy rád fog szólni 10 percenként, vagy elötte nem fogod ezeket megcsinálni(ugrálás kihajolás szemetelés). És akkor megtudod hogy kéne utazni európai módra. Várjuk a változást, és ilyenekkel van tele az ország. És ha nem vagy megelégedve a modern technikákkal, költözz a Balkánra.

2010. szept. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!